To już kolejna droga w Krakowie, na której kierowców czekają duże utrudnienia. Wiadomo, że remont ulicy Kościuszki się przedłuży. Wykonawca zapewnia, że chciałby, by ulica była otwarta przed końcem grudnia. Na wcześniejszy termin nie ma co liczyć. Może być też późniejszy, w najgorszym wypadku byłby to początek marca przyszłego roku.

Nie ma szans na zakończenie remontu ul. Kościuszki w planowanym terminie

Dodatkowo od soboty od końca czerwca Aleje Trzech Wieszczów przy Jubilacie będą zwężone do jednego pasa ruchu w obie strony. Zostanie zamknięta część skrzyżowania pod Jubilatem od strony ulicy Kościuszki. To w związku z remontem tej ulicy. Drogowcy przebudują instalacje podziemne i tory. Przejście dla pieszych na moście Dębnickim zostanie zamknięte.

Niespodzianki czekają też kierowców przy pętli na Salwatorze. W tym miejscu ulica Królowej Jadwigi będzie jednokierunkowa. Będzie można skręcić w stronę mostu Zwierzynieckiego, ale w drugą stronę już nie przejedziemy. Zmiany potrwają do końca wakacji. 

W lipcu z kolei zamknięty zostanie... fragment Trasy Łagiewnickiej. W tunelu pod Zakopianką w stronę Kurdwanowa wybrzuszyła się bowiem nawierzchnia i trzeba ją naprawić.

W lipcu awaryjna naprawa w tunelu na Trasie Łagiewnickiej w Krakowie