Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Dobre wiadomości dla łyżwiarzy z Kęt i Chrzanowa

W najbliższy piątek rusza ślizgawka "pod chmurką" w Kętach. Sezonowe lodowisko będzie działać przy ośrodku sportu. Taflę wybudowano w miejscu boiska do siatkówki plażowej. W tym roku ślizgać będzie można się również w Chrzanowie.

Lodowisko w Kętach, fot. Fot. UM KętyStarostwo razem z miastem kupiło ślizgawkę na własność i będzie ją rozkładać co roku na boisku przy II liceum. "Jeżeli pogoda pozwoli tu ruszamy już w najbliższą sobotę" - powiedział Radiu Kraków starosta chrzanowski Adam Potocki.

W Chrzanowie i w Kętach na miejscu będą działać wypożyczalnie łyżew. W Chrzanowie - ale dopiero w przyszłym roku - będzie też przebieralnia i kawiarnia. I jeszcze jedna informacja: w pierwszy dzień funkcjonowania lodowiska w Chrzanowie ślizgać będzie można się za darmo. W Kętach bezpłatny wstęp na lód będzie przez pierwszy tydzień funkcjonowania ślizgawki.
Marek Mędela, jg
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię