Samsung Flip 5 - elegancja spotyka nowoczesność

Samsung wkrótce wypuści Samsung Galaxy Z Flip 5, aktualizację swojego wcześniejszego składanego telefonu. To urządzenie oferuje kilka poważnych ulepszeń, takich jak szybszy procesor, więcej pamięci RAM i większa przestrzeń dyskowa. Smartfon posiada procesor Snapdragon 8 Gen 2, który jest wspierany przez 8 GB niesamowicie szybkiej pamięci RAM LPDDR5X. Do przechowywania danych masz do dyspozycji 128 lub 256 GB UFS 3.1 – więcej niż wystarczająco dla większości ludzi. Nie można zignorować 6,7-calowego ekranu Dynamic AMOLED Samsunga Galaxy Z Flip 5 – ma on rozdzielczość Full HD+ i regulowaną częstotliwość odświeżania od 1 do 120 Hz. Nowy Samsung Galaxy Z Flip 5 nie będzie tani – źródła podają, że będzie kosztował co najmniej 1499 euro (około 6750 złotych). Droższy niż poprzedni model...

Samsung Fold 5 - przyszłość technologii w Twoich rękach

Samsung przygotowuje się do wypuszczenia swojego najnowszego składanego telefonu – Galaxy Z Fold 5. Został już nazwany aktualizacją swojego poprzednika ze względu na lepszy procesor, więcej pamięci RAM i większą pamięć. Podsumowując, zapowiada się, że będzie to obowiązkowe urządzenie dla entuzjastów technologii.

Jednym z ciekawszych komponentów jest procesor Snapdragon 8 Gen 2. Towarzyszy mu aż 12 GB pamięci RAM typu LPDDRX, która poradzi sobie z ciężkimi zadaniami. Co więcej, do dyspozycji jest do 512 GB błyskawicznych kości UFS 4 jako miejsce do przechowywania.

Główny ekran Dynamic AMOLED Samsunga Galaxy Z Fold 5 jest ogromny i ma 7,6 cala, a do tego ma rozdzielczość 2K! Może zmieniać częstotliwość odświeżania w zakresie od 1 do 120 Hz. Po zwężeniu tego telefonu jest jeszcze więcej do odkrycia — na przykład 6,2-calowy dodatkowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD + i własnej częstotliwości odświeżania 120 Hz! Wszyscy wiemy, że najnowszy produkt Samsunga, Galaxy Z Fold 5, jest drogi. Wczesne doniesienia mówią, że najmniejsza wersja tego urządzenia będzie kosztować od 1899 euro, czyli około 8475 złotych. To całkiem sporo ciasta do upuszczenia na telefon!

Dlaczego warto zainwestować w Samsung Flip 5 i Samsung Fold 5?

Oba te telefony oferują wiele zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że są one warte swojej ceny. Nie tylko wyglądają stylowo, ale także oferują wyjątkową wydajność, długą żywotność baterii i doskonałe kamery. Co więcej, są one wyposażone w najnowsze oprogramowanie Samsunga, które zapewnia płynne i intuicyjne korzystanie z urządzenia.

Oba telefony mają wiele ulepszeń i nowych funkcji, które z pewnością przyciągną uwagę wielu użytkowników. Jednak wyższa cena może być dla niektórych barierą. Czy te nowe modele będą tak samo popularne jak ich poprzednicy, dowiemy się po ich oficjalnym debiucie na rynku.

Bez wątpienia, Samsung Galaxy Z Flip 5 i Samsung Galaxy Z Fold 5 to dwa smartfony, które zrewolucjonizują rynek urządzeń składanych. Ich zaawansowane funkcje i elegancki design pokazują, jak daleko technologia mobilna posunęła się do przodu. Czy są one warte swojej ceny, zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb każdego użytkownika, ale jedno jest pewne — te dwa modele z pewnością zasługują na uwagę.

Jeśli jesteś ciekawy tych nowości od Samsunga, sprawdź Samsung Flip 5 oraz Samsung Fold 5. Znajdziesz wiele informacji o tych urządzeniach oraz możliwość ich zakupu.