Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Nowy Sącz: trzy pijane osoby jechały autem z kilkumiesięcznym dzieckiem

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali trzy osoby, które pijane podróżowały samochodem z kilkumiesięcznym dzieckiem. Auto wpadło na słup energetyczny. Kiedy na miejscu pojawił się patrol policji, nikt z trójki stojących obok auta osób nie chciał się przyznać do prowadzenia samochodu. Twierdzili, że kierowcą był nieznany im mężczyzna, który po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

fot: policja

Okazało się, że wszystkie osoby były pijane. Badania alkomatem wskazały od półtora do ponad trzech promili. Dodatkowo nikt z podróżnych nie miał ważnego prawa jazdy.

Po zabezpieczeniu śladów okazało się, że samochód prowadził 27-latek. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nie trzeźwości oraz spowodowania wypadku. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Dodatkowo osobne postępowanie jest prowadzone wobec kobiety, która pijana podróżowała z dzieckiem. Jej sprawa trafi do sądu rodzinnego.
Autor:
Radio Kraków

Opracowanie:
Krzysztof Orski

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię