Zimowe spa, czyli relaks dla ciała i duszy na wyciagnięcie ręki

Pobyt w spa to coraz częściej wybierany pomysł na weekend w Polsce zimą, a także dłuższy urlop o tej porze roku. I nic w tym dziwnego, taki wyjazd to idealny sposób na odnalezienie spokoju ducha i życiowej energii, zadbanie o ciało i podarowanie sobie przyjemności, na którą każdy z nas tak bardzo zasługuje. Po takim urlopie, w pełni sił fizycznych i psychicznych, piękna i odprężona, będziesz mogła wypatrywać nadchodzącej wiosny. Jak to możliwe? Odpowiedź na to jest bardzo prosta. Wybierając się do spa zimą, dzięki różnorodnym masażom, zabiegom, rytuałom czy kąpielom, nie tylko się zrelaksujesz, ale i upiększysz swoje ciało, a także zregenerujesz mięśnie, a nawet wzmocnisz swoją odporność. Oczywiście nie można zapomnieć też o odzyskaniu wewnętrznej równowagi i odstresowaniu. Taką właśnie moc ma spa!

Gdzie warto pojechać zimą w Polsce? Wybierz Beskidy i Lemon Resort Spa!

Planując odpoczynek w spa zimą koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt – lokalizację hotelu spa. Zapewne zgodzisz się z nami, że najlepiej spełni swoje zadanie zimowe spa, które znajduje się z dala od zgiełku miasta. W takim miejscu odprężysz się nie tylko podczas samych zabiegów i masaży, ale też w trakcie całego pobytu. Butikowy obiekt Lemon Resort Spa usytuowany jest w samym sercu malowniczych Beskidów, w Gródku nad Dunajcem, tuż nad urokliwym Jeziorem Rożnowskim, otoczonym pięknymi wzniesieniami i lasami. Zachwycające widoki, krystalicznie czyste powietrze, spokojna tafla jeziora… To wszystko sprawi, że poczujesz się naprawdę odprężona. I niezależnie od tego, czy wybierzesz się tu sama, z drugą połówką, z przyjaciółkami czy z rodziną. A może zadajesz sobie pytanie, gdzie z dziećmi na weekend zimą? Lemon Resort Spa to także doskonały hotel dla rodzin z mniejszymi i większymi pociechami.

Pakiet Zimowy Relaks w Lemon Resort Spa, czyli wymarzone spa zimą

Czy wiesz, że hotel Lemon Resort Spa dla swoich zimowych gości przygotował specjalny pakiet pobytowy? W ramach Zimowego Relaksu, bo taką nosi on nazwę, na każdą z osób dorosłych będzie czekać pięćdziesięciominutowy masaż tajski lub indonezyjski, a także butelka wybornego wina na długi zimowy wieczór. To rzecz jasna dopiero początek. Koniecznie wspomnieć należy też o pysznych obiadokolacjach, komfortowym noclegu, bezpłatnym korzystaniu ze świetnie wyposażonych Strefy Wellness oraz Sali Gier czy też o dwugodzinnych voucherach na kręgle i squash. A jeżeli zarezerwujesz pobyt na trzy lub więcej nocy, otrzymasz dodatkowy rabat. Więcej informacji o pakiecie, a także samym resorcie znajdziesz na stronie: https://www.lemonresort.pl/zimowy-relaks. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, naprawdę warto!