Podstawowy czas gry nie przyniósł goli i sędzia Sebastian Jarzębak zarządził dogrywkę. Żadna z drużyn nie zdołała jednak strzelić bramki i do wyłonienia uczestnika 1/16 Pucharu Polski potrzebne były rzuty karne. Te lepiej wykonywali piłkarze ŁKS-u, którzy nie mylili się z jedenastego metra. Zdecydowanie gorzej poradzili sobie zawodnicy Cracovii. Pasy nie wykorzystały aż trzech z czterech wykonywanych rzutów karnych. Podopieczni Michała Probierza odpadli z Pucharu Polski na etapie 1/32.

1/32 piłkarskiego Pucharu Polski: ŁKS Łódź - Cracovia Kraków 0:0, karne: 3-1. Awans: ŁKS Łódź.
Żółta kartka - ŁKS: Piotr Gryszkiewicz, Antonio Dominguez, Jakub Tosik. Cracovia: Florian Loshaj, Luis Rocha.
Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Widzów: 3092.

Znacznie lepiej od Cracovii poradzili dziś sobie piłkarze Bruk-Betu Termaliki. Niecieczanie wygrali we Wrocławiu ze Śląskiem jeden do zera. Gola na wagę awansu do 1/16 krajowych rozgrywek zdobył już w trzeciej minucie Muris Mesanovic.

1/32 piłkarskiego Pucharu Polski: Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:1). Awans: Bruk-Bet.
Bramka: 0:1 Muris Mesanovic (3).
Żółta kartka – Śląsk Wrocław: Diogo Verdasca; Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Marcin Wasilewski, Filip Modelski. Czerwona kartka – Śląsk Wrocław: Caye Quintana (53. za faul).
Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Widzów: około 3000.