Tarnowianki - grające bez swojej kapitan Moniki Fedusio - przegrały zdecydowanie mecz z dużo wyżej notowanym rywalem.  To ósma kolejna przegrana zespołu Roleski Grupa Azoty Tarnów.

Tarnowianki zaczęły bardzo słabo i pierwszego seta przegrały do 12. W kolejnych odsłonach było już więcej walki. Beniaminek rozgrywek wygrał nawet trzecią partię, ale to nie wystarczyło do zdobycia choćby punktu. Czwartego seta wygrały łodzianki i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Budowlanych.

Roleski Grupa Azoty Tarnów - Grot Budowlani Łódź 1:3 (12:25, 22:25, 25:23, 20:25).

Roleski Grupa Azoty Tarnów: Katarzyna Marcyniuk, Marina Mazenko, Gabriela Ponikowska, Aleksandra Szczepańska, Wiktoria Szumera, Klaudia Świstek - Aleksandra Żurawska (libero) - Anna Pawłowska, Adrianna Rybak

Grot Budowlani Łódź: Melis Durul, Aleksandra Kazała, Adrianna Kukulska, Marta Pol, Ewelina Polak, Dominika Sobolska - Justyna Łysiak (libero) - Judyta Gawlak, Julia Kąkol, Justyna Kędziora, Małgorzata Lisiak, Martyna Łazowska.

Mecz, którego gospodarzem były Azoty Tarnów, został rozegrany w Łodzi.