Wygrać wreszcie w Krakowie - to hasło, które powinny w swojej szatni wymalować na ścianie koszykarki Wisły Can Pack. Pozostające bez zwycięstwa przed własną publicznością krakowianki zagrają z BK IMOS Brno. Lepszej okazji ku wygranej na własnym terenie nie będzie.

Ostatnimi czasy podopiecznym Stefana Svitka w rozgrywkach Euroligi wiedzie się całkiem dobrze. Pokonały na wyjeździe Basket Montpellier i Rivas Ecopolis Madryt. Teraz spróbują tej samej sztuki dokonać u siebie z Czeszkami, które w pierwszej rundzie na wyjeździe pokonały 67:61.

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się w hali przy Reymonta o 18.30, transmisji słuchać będzie można w specjalnym kanale sportowym w internecie na www.radiokrakow.pl dostępnym także przez bezpłatną, mobilną aplikację Radia Kraków na smartfony, telefony i tablety. Informacje jak ściągnąć aplikację Radia Kraków na telefon, smartfon lub tablet znajdą państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków Na naszej stronie internetowej także relacja "minuta po minucie". A raportów o przebiegu meczów słuchać można także co godzinę w wiadomościach Radia Kraków.