Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wisła Kraków zna pucharową ścieżkę...

Piłkarze Rapidu Wiedeń będą prawdopodobnym rywalem Wisły Kraków w II rundzie kwalifikacji Ligi Europy. Oczywiście pod warunkiem, że Biała Gwiazda w I rundzie wyeliminuje kosowski Llapi Podujeve.

W szwajcarskim Nyonie odbył się dziś komplet losowań II rundy kwalifikacji europejskich pucharów w sezonie 2024/2025. Wiemy tym samym, że jeśli "Biała Gwiazda" zostanie w rozgrywkach kwalifikacji Ligi Europy wyeliminowana przez kosowski zespół Llapi Podujevë zagra w rozgrywkach Ligi Konferencji. I tam przeciwnikiem krakowian będzie duńskie Brøndby IF.

Podstawowy termin meczów II rundy kwalifikacji Ligi Konferencji to 25 lipca oraz 1 sierpnia. Pierwsze spotkanie przegrany rywalizacji Wisła - Llapi zagra na wyjeździe.


Brøndbyernes IF zostało założone w 1964 roku i jest to aktualny wicemistrz Danii. Potencjalny pucharowy rywal krakowskiej Wisły to 11-krotny mistrz swojego kraju oraz 7-krotny zdobywca Pucharu Danii.

Autor:
Grzegorz Bernasik

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię