Radio Kraków

koronawirus

652 nowe zakażenia koronawirusem. Zmarło 8 osób z COVID-19

Badania potwierdziły 652 nowe zakażenia koronawirusem, zmarło 8 osób z COVID-19 – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Tydzień temu, 9 września, resort informował o 528 zakażeniach, a dwa tygodnie temu, 3 września – o 349.

"Kalkulator ryzyka covidowego" – głównym zadaniem październikowego hackathonu w Krakowie

Stworzenie "kalkulatora ryzyka covidowego", czyli narzędzia, które pomoże lekarzom przewidzieć, jaki będzie przebieg choroby u konkretnego pacjenta - będzie zadaniem dla programistów, uczestników pierwszego w historii hackathonu organizowanego przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie i firmę Codete.

Ministerstwo Zdrowia: 722 nowe zakażenia koronawirusem, zmarło 10 osób z COVID-19

Badania potwierdziły 722 nowe zakażenia koronawirusem, zmarło 10 osób z COVID-19 – poinformowało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Tydzień temu, 9 września, resort informował o 510 zakażeniach, a dwa tygodnie temu, 2 września – o 390.

Zamierza skarżyć ministerstwo zdrowia za powikłania po szczepieniu na COVID 19

Mieszkanka Małopolski zamierza skarżyć ministerstwo zdrowia za powikłania po szczepieniu na COVID 19. Podkreśla, że nie chodzi o to, by do szczepień zniechęcać, ale żeby otrzymać należytą pomoc.

767 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 21 osób z COVID-19

Badania potwierdziły 767 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 21 osób z COVID-19 – przekazało w środę Ministerstwo Zdrowia.

537 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 8 osób z COVID-19

Badania potwierdziły 537 nowych zakażeń koronawirusem; zmarło 8 osób z COVID-19 - poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.

Wojewoda małopolski: na razie nie ma zagrożenia o dostępność tzw. łóżek covidowych

Cały czas mamy w Małopolsce bufor bezpieczeństwa, jeśli chodzi o liczbę zajętych tak zwanych łóżek covidowych - zapewnia wojewoda Małopolski Łukasz Kmita. Jednocześnie przyznaje, że czwarta fala pandemii postępuje i trzeba być przygotowanym na różne scenariusze.

269 nowych zakażeń koronawirusem. Żadnego zgonu z powodu COVID-19

Badania potwierdziły 269 nowych zakażeń koronawirusem, nie odnotowano żadnego zgonu z powodu COVID-19 – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia.

MZ: 476 nowych zakażeń koronawirusem, nie zmarła żadna osoba z COVID-19

Badania potwierdziły 476 nowych zakażeń koronawirusem; nie zmarła żadna osoba z COVID-19 - poinformowało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia.

Ministerstwo Zdrowia przestrzega przed fałszywymi certyfikatami szczepień

Oferty fałszywych unijnych certyfikatów Covid lub negatywnego testu na obecność koronawirusa pojawiają się w internecie na lokalnych serwisach ogłoszeniowych. Wystarczy zapłacić 250 zł, aby – według oferujących – zostać wpisanym do Internetowego Konta Pacjenta jako zaszczepiony preparatem firmy Johnson & Johnson– bez wizyty w laboratorium lub w punkcie szczepień. Oferujący proponują uzyskanie fałszywych zaświadczeń w 24 godziny po napisaniu do nich e-maila w tej sprawie.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię