Radio Kraków

Marek Ciesielczyk

Marek Ciesielczyk nie będzie kandydował na prezydenta Tarnowa. Kogo popiera?

Rezygnacja ze startu w wyborach prezydenckich to element porozumienia pomiędzy Ciesielczykiem z Porozumienia Samorządowego Uczciwość z tarnowską Platformą Obywatelską. Kontrowersyjny radny Marek Ciesielczyk ponownie będzie kandydował do Rady Miejskiej z list Koalicji Obywatelskiej. Z tego powodu nie będzie startował na prezydenta i zadeklarował poparcie kandydata KO. Tyle że doszło do zmiany tej osoby.

Marek Ciesielczyk nie podjął jeszcze decyzji o starcie w wyborach na prezydenta Tarnowa, ale już zaprezentował swój program

Kontrowersyjny tarnowski radny Marek Ciesielczyk przedstawił program wyborczy, ale jeszcze nie wiadomo czy wystartuje na prezydenta miasta. Ciesielczyk przyznaje, że możliwe jest też jego poparcie innego kandydata w zależności od tego jak będzie miał szanse na wygraną i czy spełni założenia programowe Komitetu Wyborczego Uczciwość. Z nieoficjalnych informacji Radia Kraków wynika, że Marek Ciesielczyk oraz kandydaci Komitetu Wyborczego Uczciwość znajdą się na listach Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Tarnowa.

Marek Ciesielczyk jest gotowy walczyć o stanowisko prezydenta Tarnowa

"Mogę, ale nie muszę" - tak swój ewentualny start w wyborach prezydenckich komentuje radny Marek Ciesielczyk. Jego nazwisko pojawia się w sondażach wyborczych, a on sam potwierdza, że jest gotowy walczyć o to stanowisko. Jednocześnie przyznaje, że może z tego startu zrezygnować i poprzeć innego kandydata jeśli dojdzie do porozumienia w tej sprawie.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię