Kiedyś wszystko wyglądało inaczej: ludzie znali skrzaty, a skrzaty dobrze znały ludzi. Zazdrosne trolle nie mogły jednak tego znieść. Tak długo gnębiły skrzaty, że te musiały zupełnie się ukryć. I udało im się to doskonale. Dorośli są nawet przekonani, że Skrzaty zupełnie zniknęły… Dzisiaj mało już kto potrafi odróżnić krasnoludka od skrzata. Kim w ogóle są skrzaty i co my o nich wiemy?

 

Na to pytanie odpowiemy w niedzielę, 3 października. Zapraszamy do NCK na godzinę 11 rodziców z dziećmi (przedszkola, młodsze klasy szkół podstawowych) i całe rodziny. Minispektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-8 lat. Po przedstawieniu odbędą się warsztaty z robienia lalek cieniowych.

 

Teatr Figurki to mały teatr o wielkim sercu. Do realizacji przedstawień i warsztatów używa najprostszych form: cieni, lalek, animacji przedmiotu. Do udziału w swoich spektaklach – jako jedyny w Krakowie – zaprasza na spektakle najmłodszych (nawet od 1. roku życia) i wszystkich tych, których wyobraźnia i otwartość nie znają granic.

 

Gdzie gramy? Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

 

Czas trwania spektaklu wraz z warsztatami: 45 minut

 

Bilety dostępne na https://biletyna.pl/dla-dzieci/Skrzaty-Teatr-Figurki