Radio Kraków

Rekrutacja na studia w roku akademickim 2023/2024

Chcesz studiować na Politechnice Krakowskiej? Jeszcze masz szansę dostać się na wymarzony kierunek

Politechnika Krakowska jest jedną z najlepszych uczelni w Polsce. Wyróżniają ją m.in.: nowoczesne laboratoria, współpraca z przemysłem czy oferta edukacyjna skrojona na miarę wyzwań współczesnego rynku pracy. Jeśli chcesz dołączyć do grona studentów Politechniki Krakowskiej to nie zwlekaj. Są kierunki, na które jeszcze możesz się zarejestrować i od października rozpocząć studia na PK.

Trwa sezon rekrutacyjny na studia

Sezon rekrutacyjny na studia w roku akademickim 2023/2024 trwa. Przekazujemy najnowsze doniesienia od liczących się uczelni z województwa małopolskiego oraz sąsiadujących z nim regionów.

Studiuj na jednej z trzech najlepszych uczelni w Polsce! Rekrutacja trwa

Osoby zainteresowane studiami mogą już teraz dołączyć do grona studentów jednej z trzech najlepszych uczelni w Polsce – Politechniki Krakowskiej. Wystarczy dokonać elektronicznej rejestracji na wybrane kierunki studiów.

Studia stacjonarne na WSB-NLU czyli studia, które dają możliwości w przyszłości! Już dziś zajmij swoje miejsce!

Witaj w świecie wyjątkowych możliwości, które czekają na Ciebie na najpopularniejszej niepublicznej uczelni w Polsce wg. Ministerstwa Edukacji i Nauki*, którą jest Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu! Przyjdź w dowolnym dniu i zobacz Uczelnie z naszym Działem Rekrutacji i Marketingu!

Studiuj w PPUZ w Nowym Targu – rekrutacja trwa!

Stoisz u progu edukacyjnego dylematu? Zastanawiasz się, jaką uczelnię wybrać i na który kierunek się zapisać? Trafiłaś/eś doskonale! Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu to wybór właśnie dla Ciebie. U nas zdobędziesz tytuł licencjata, inżyniera, magistra.

Studiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Najlepsze studia o profilu praktycznym

Ekonomia, e-Administracja, Filologia angielska, Lingwistyka dla biznesu, Public relations i reklama, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Informatyka, Mechatronika, Fizjoterapia, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Pielęgniarstwo, Dietetyka… to jedne z 28 kierunków, jakie można studiować w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Ruszyła rekrutacja 2023/2024 na studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Zapraszamy!

Studiuj, jak lubisz – w Akademii WSB

160 specjalności na 25 kierunkach studiów I i II stopnia, studia dualne, możliwość studiowania online, wysokie stypendia naukowe, sportowe i socjalne, międzynarodowe środowisko studenckie, możliwość studiowania w zagranicznych uczelniach partnerskich, zajęcia z doświadczonymi praktykami i współpraca z największymi, renomowanymi firmami – to tylko niektóre atuty studiowania w Akademii WSB w Krakowie. Wszystko z myślą o studentach, którzy mogą studiować, jak lubią – w 3. w Polsce uczelni niepublicznej.

Akademia Tarnowska – najchętniej wybierana przez studentów polska uczelnia zawodowa

Bogata oferta dostępnych kierunków studiów, bardzo wysokie stypendia, łatwość korzystania z zagranicznych wyjazdów, doskonała baza dydaktyczna i sportowa, czy w końcu niższe niż w dużych miastach koszty utrzymania. To tylko niektóre atuty jedynej w regionie tarnowskim uczelni w pełni akademickiej. Elektroniczna rekrutacja podstawowa na studia w Akademii Tarnowskiej potrwa do 21 lipca, rekrutacja dodatkowa odbędzie się w dniach 1-15 września, a nabór uzupełniający od 24 do 26 września.

Rekrutacja do jednej z najstarszych niepublicznych Uczelni w Polsce trwa! Czy jesteś gotowy na przygodę swojego życia?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak może wyglądać Twoja przyszłość? Czy masz wizję kierunku, w którym chciałbyś podążać? Czy wiesz, jakie studia wybrać, aby zapewnić sobie stabilną i satysfakcjonującą karierę? Jeśli tak, to świetnie! Jeżeli nie, to nie martw się – Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University jest tu, aby Ci pomóc!

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię