Radio Kraków

Urszula Augustyn

Urszula Augustyn: "Prezydent Komorowski jest naturalny. Każdemu zdarzają się pomyłki"

  • date_range 2015-05-15
"Najistotniejsza będzie frekwencja" - ocenia tarnowska posłanka PO, Urszula Augustyn przed drugą turą wyborów. Najnowszy sondaż Millward Brown dla TVN pokazuje, że Andrzej Duda może liczyć na 44 procent poparcia. Bronisław Komorowski ma 40 procent. 16 procent ankietowanych nie wie jeszcze, na kogo zagłosuje w drugiej turze. "To na razie tylko jeden sondaż, te 16 procent niezdecydowanych to elektorat, o który trzeba teraz zawalczyć" - mówiła Urszula Augustyn w porannej rozmowie Radia Kraków. "Odnotowaliśmy, że żółta kartka została nam pokazana" - zapewniała posłanka PO.

Urszula Augustyn: "Każdy kandydat walczy jak umie. Ci, którzy mocno zaczynają, często się wypalają"

  • date_range 2015-03-16
"To normalne zjawisko, kampania wyborcza dopiero się rozkręca" - tak spadające poparcie dla prezydenta Bronisława Komorowskiego komentowała na antenie Radia Kraków tarnowska posłanka PO, Urszula Augustyn. Według TNS Polska, urzędujący prezydent cieszy się 45% poparciem. W sondażu dla Rzeczpospolitej ma 46 procent poparcia. "Wygra nie ten kto dobrze zaczyna, tylko ten, kto pierwszy dobiegnie do mety. Zobaczymy jak będzie w maju" - zastrzegała posłanka Augustyn.

Urszula Augustyn: "Drogę do ministerstwa znam. Poczekajmy na decyzję pani premier"

  • date_range 2014-10-15
Według prasowych doniesień, Urszula Augustyn ma zostać wiceministrem edukacji. "To tylko spekulacje" - przekonywała posłanka w Radiu Kraków. Zapewniała jednocześnie, że resort edukacji działa bardzo dobrze i nie potrzebuje zmian.

U. Augustyn: "Tarnowską aferę trzeba wypalić żelazem"

  • date_range 2013-12-11
To bardzo przykre, to wszystko musi być wyjaśnione, wypalone żelazem - tak o aferze w tarnowskim magistracie mówiła na naszej antenie tarnowska posłanka PO Urszula Augustyn. Wczoraj do aresztu trafił były dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Tarnowie. Zdzisław M. usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień. We wtorek wieczorem zatrzymano także Jacka K. dyrektora Centrum Usług Ogólnomiejskich.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię