Lenny Kravitz wraca do Polski

Nadchodzące koncerty w Krakowie i Łodzi stanowią kontynuację długoletniej relacji artysty z polskimi fanami. Kravitz po raz pierwszy wystąpił w Polsce w 2004 roku na warszawskim lotnisku Bemowo podczas trasy promującej album „Baptism”. Kolejne lata przyniosły następne pamiętne koncerty, w tym występ na krakowskich Wiankach w 2009 roku oraz koncert na warszawskim Torwarze w 2011 roku podczas trasy „Black and White Europe”.

W kolejnych latach Lenny Kravitz regularnie wracał do Polski, grając na scenach w różnych miastach Polski. W 2014 roku wystąpił w Atlas Arenie w Łodzi, a rok później zagrał w Ergo Arenie na granicy. W 2018 roku artysta dał koncert w TAURON Arenie w Krakowie, a w 2019 ponownie odwiedził Łódź, gromadząc ponad 12 tysięcy fanów w Atlas Arenie.

Tegoroczna trasa to kolejna okazja, aby ponownie doświadczyć energii i pasji, które artysta wnosi na scenę. Jeśli jesteś fanem Lenny'ego Kravitza, zaznacz w swoim kalendarzu następujące daty - 21 lipca 2024 r. (TAURON Arena w Krakowie) oraz 23 lipca (Atlas Arena w Łodzi). Te dwie daty stanowią idealną okazję, by doświadczyć na żywo wyjątkowej muzyki Kravitza, która łączy w sobie elementy rocka, soulu i funku. Koncerty w Krakowie i Łodzi to wydarzenia, których nie można przegapić, więc nie czekaj z zakupem biletów!

Lenny Kravitz – artysta wielu talentów

Lenny Kravitz to wszechstronny artysta, który swoją karierę zaczął w 1989 roku wraz z wydaniem debiutanckiego albumu Let Love Rule. Jego pasja do muzyki i sztuki to wynik inspiracji czerpanych z domu rodzinnego. Jego ojciec, Seymour Kravitz, pracował jako producent telewizyjny, a matka, Roxie Alberthy Roker, była uznaną aktorką. Ten unikalny splot talentów wpłynął na rozwój artysty, który dorastał w duchu twórczości ikon muzyki jazzowej, takich jak Miles Davis i Duke Ellington.

Kravitz zdobył popularność dzięki swojej kreatywności i unikalnemu podejściu do muzyki. Trzeci album, Are You Gonna Go My Way, przyniósł mu uznanie, zdobywając złoty i platynowy status. W trakcie swojej kariery artysta zdobył cztery nagrody Grammy, dowodząc swojej wszechstronności i mistrzostwa w branży muzycznej.

Dołącz do miłośników twórczości Kravitza

Jeśli chcesz zobaczyć Lenny'ego Kravitza na żywo w Polsce, nie czekaj z zakupem biletu. Bilety na koncerty są już dostępne na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/lenny-kravitz – eBilet.pl oferuje szeroki wybór biletów na różnorodne wydarzenia muzyczne, teatralne i kabaretowe. Nie przegap okazji, by uczestniczyć w jednym z najbardziej oczekiwanych koncertów 2024 roku. Odwiedź stronę eBilet.pl i zarezerwuj bilety już dziś!