Radio Kraków

Konkursy

RAMOWY REGULAMIN KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ RADIO KRAKÓW S.A.

  • date_range 2022-10-10

Uwaga! Konkurs!

Emocje związane z jubileuszowym koncertem w Kinie Kijów wciąż są z nami! Poniższy film (dziękujemy Delikatesy Filmowe!) był ważnym elementem tego wydarzenia. Radio Kraków to ludzie! Tutaj wyjątkowo możecie "zobaczyć Głosy" naszej redakcji.

KONKURS: Rok Młodych w Małopolsce. Posłuchaj, odpowiedz, wygraj!

Jeśli jesteś uważnym słuchaczem, ten konkurs jest dla Ciebie! W piątki w programie Rano na Tak tuż po godzinie 7.00 słuchaj audycji Rok Młodych w Małopolsce i odpowiedz na pytanie konkursowe z nią związane. Do wygrania ciekawe nagrody!

„2 pytania, 2 nagrody, 2 szanse - Armia Krajowa w Krakowie i Małopolsce”

Radio Kraków oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie zapraszają 25 kwietnia 2025 r. do udziału w pierwszej edycji konkursu historycznego z cyklu „2 pytania, 2 nagrody, 2 szanse - Armia Krajowa w Krakowie i Małopolsce” zorganizowanego z okazji 80. rocznicy przekształcenia Związku Walki zbrojnej w Armię Krajową.

Święta z Radiem Kraków!

  • date_range 2021-11-19
Jak co roku obdarujemy naszych słuchaczy prezentami! Nie tylko 6 i 24 grudnia, ale już od teraz proponujemy Wam udział w wielu konkursach antenowych i w mediach społecznościowych, a także świąteczną promocję „2+1” w sklepie internetowym Radia Kraków!

KONKURS: Kolej na Małopolskę. Posłuchaj, odpowiedz i wygraj!

To konkurs nie tylko dla miłośników kolei. Zasada jest prosta: uważnie słuchasz, odpowiadasz na pytanie związane z audycją i masz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Zapraszamy do udziału w konkursie „Kolej na Małopolskę. Posłuchaj, odpowiedz i wygraj!”

Bilety do Dinolandii

  • date_range 2021-05-31

Jedna wiktoria, wielu wygranych. Posłuchaj audycji i weź udział w konkursie

  • date_range 2020-08-10
Radio Kraków oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej zapraszają 14 sierpnia 2020 r. o godz. 20.10 do wysłuchania audycji specjalnej pt. „Jedna wiktoria, wielu wygranych” poświęconej genezie, przebiegowi oraz politycznym konsekwencjom takiego finału wojny polsko-bolszewickiej roku 1920, który stał się możliwy dzięki polskiemu zwycięstwu w Bitwie Warszawskiej. Gościem Dobrosława Rodziewicza z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Krakowie a zarazem publicysty-współpracownika Radia Kraków będzie prof. dr. hab. Tomasz Gąsowski, historyk, wykładowca Akademii Ignatianum i prezes Fundacji Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego.

Chcesz posłuchać Carlosa Santany na żywo?

  • date_range 2020-02-26
Bilety na koncert rozdajemy w porannym paśmie Rano na TAK! w trzy kolejne piątki (28 lutego oraz 6 i 13 marca). Wystarczy słuchać i odpowiedzieć na pytanie zadane podczas audycji!

Zrelaksuj się w górach!

  • date_range 2020-01-10
Weź udział w konkursie i WYGRAJ WEEKEND w 4-gwiazdkowym hotelu w Beskidach!

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię