Radio Kraków

Patronaty

KONCERT CHEAP TOBACCO - 7.12 - KLUB POD JASZCZURAMI

Cheap Tobacco - Energia, autentyczność i odważne balansowanie pomiędzy gitarowym, vintage'owym brzmieniem a taneczną i transową współczesną elektroniką.

W skale i w lodzie – główne wątki 21. Krakowskiego Festiwalu Górskiego

Mijający rok obfitował w mocne przejścia skalne i alpinistyczne. Krakowski Festiwal Górski to okazja do podsumowania tych wydarzeń, spotkań z ich bohaterami oraz dyskusji na temat tego, gdzie leży wartość wspinania – nie tylko na głównej scenie, ale również w kuluarach, do czego oczywiście zachęcamy. Zapraszamy do ICE Kraków w dniach 2-3 grudnia!

V KRAJOWA KONFERENCJA PSYCHOLOGII KLINICZNEJ

Wykłady plenarne, Sesje tematyczne, Sesje posterowe, Warsztaty, Wręczenie Nagród Naukowych Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej, Wręczenie certyfikatów superwizorów psychologii klinicznej.

Ogólnopolska Konferencja „Planowanie Architektury"

Planowanie Architektury – tak zatytułowana jest tegoroczna, X-ta jubileuszowa ogólnopolska konferencja tematyczna, organizowana przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów RP.

RANKING GMIN MAŁPOLSKI 2023

1 grudnia br. poznamy laureatów tegorocznej edycji Rankingu Gmin Małopolski 2023, organizowanego przez FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji, we współpracy z Urzędem Statystycznym w Krakowie.

Niezapomniane wrażenia i nie lada gratka dla miłośników muzyki operetkowo-musicalowej!

Już 2 grudnia o godz. 18:00 w Klubie Studio przy ul. Budryka 4 zapraszamy na rewelacyjny, niepowtarzalny koncert.

4 grudnia o godzinie 18.00 zapraszamy do Teatru Groteska na kolejne spotkanie z cyklu Kod Mistrzów

4 grudnia o godzinie 18.00 zapraszamy do Teatru Groteska na kolejne spotkanie z cyklu Kod Mistrzów. Naszym gościem będzie prof. Andrzej Bochenek - kardiochirurg, profesor nauk medycznych i nauczyciel akademicki. Współzałożyciel Grupy American Heart of Poland, konsultant do spraw kardiochirurgii Grupy American Heart of Poland, w tym Kliniki Serca Centrum Kardiologii i Kardiochirurgii w Bielsku-Białej. Założyciel I Kliniki Kardiochirurgii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach-Ochojcu. Kierownik I Kliniki Kardiochirurgii GCM Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do 2013 roku. Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

DOJRZAŁE KINO: NAPOLEON (reż. Ridley Scott) środa, 29 listopada 2023, godz. 11.00 Kino Pod Baranami

Kino Pod Baranami zaprasza na kolejny pokaz w ramach cyklu Dojrzałe Kino. W środę, 29 listopada, tradycyjnie o godzinie 11.00, seniorzy zobaczą imponujący rozmachem film historyczny Napoleon w reżyserii Ridleya Scotta. Pokaz poprzedzi prelekcja, a zwieńczy dyskusja, którą poprowadzi red. Maria Malatyńska.

56. Dni muzyki Organowej oraz 90-lecie urodzin Henryka Mikołaja Góreckiego

W dniach od 28 listopada do 3 grudnia 2023 roku odbędą się 56. Dni Muzyki Organowej w Krakowie – jeden z najstarszych festiwali organowych w Polsce. W programie tegorocznej edycji festiwalu zaplanowane zostały cztery wydarzenia. Festiwal zainauguruje występująca przed krakowską publicznością po raz pierwszy norweska wirtuozka, Petra Bjørkhaug. Recital artystki odbędzie się w najbliższy wtorek, 28 listopada 2023 roku o godz. 19.30.

Loteria na mężów, czyli Narzeczony nr 69

Opera Krakowska zaprasza na premierę operetki Karola Szymanowskiego Loteria na mężów, czyli Narzeczony nr 69. Spektakl odbędzie się w piątek 17 listopada o godz. 18:30 w budynku przy ul. Lubicz 48.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię