Radio Kraków

Patronaty

VI Forum Green Smart City – Zaszczepmy Zielony Ład i URatujmy klimat!

Już 28 i 29 października 2021 r. w Centrum Kongresowym UR (al. 29 Listopada 46) odbędzie się VI edycja Forum Green Smart City. Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Sp. z o.o. oraz Związek Uczelni InnoTechKrak.

"Skarbce, czyli od splendoru po "świątynie sztuki”

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na wykład.

18. edycja Polskiej Nagrody im. Sérgio Vieira de Mello – ogłoszenie wyników i gala wręczenia Nagrody

W najbliższy czwartek, 21 października 2021 odbędzie się uroczysta gala wręczenia Polskiej Nagrody im. Sérgio Vieira de Mello, Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka (2002-2003).

Warsztaty PROGRAMOWANIA SWIFT

Programować może każdy - poznaj podstawy programowania w języku Swift!

KONCERTY VIVA POLONIA

W wykonaniu solistów i międzynarodowego zespołu wokalnego "Śpiewanie bez granic" w dniach : 14-17.10.2021; ZABRZE, KRAKÓW, ALWERNIA, TENCZYNEK, MORAWICA

III EDYCJA KONFERENCJI - FOTOWOLTAIKA A OBIEKTY HISTORYCZNE

Organizator konferencji jakim jest Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji „Zabytki i Energia”.

XX + XXI. Galeria Sztuki Polskiej" w MNK

Od 15 października Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza do nowej, stałej Galerii prezentującej sztukę polską XX i XXI wieku. Ekspozycja stanowi przegląd zjawisk i tendencji artystycznych, które pojawiły się w Polsce w ciągu ostatnich 120 lat.

Święto kameralistyki, czyli ósma edycja Krakowskiej Jesieni Muzycznej

Tegoroczną, ósmą już edycję Krakowskiej Jesieni Muzycznej, stanowią cztery koncerty kameralne, jakie odbędą się w Sali Złotej Filharmonii Krakowskiej w dniach od 18 do 22 października 2021 roku. Różnorodny program festiwalu wypełnią zarówno utwory z kanonu światowej kameralistyki, jak i kompozycje współczesne, czy wręcz światowe prawykonania.

Stwórz ilustracje do książki o Mościcach! Rodzinne warsztaty plastyczne.

Zapraszamy na twórcze warsztaty dla dzieci i dorosłych. Wybrane prace zostaną umieszczone w książce ze wspomnieniami z Mościc.

KARAŚ/ROGUCKI na Scenie NCK

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię