Radio Kraków

Patronaty

Beskidzki Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie serdecznie zaprasza na trzeci koncert w ramach Beskidzkiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.

Rodzinne Lato w Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce

Muzeum Żup Krakowskich zaprasza na Rodzinne Lato w Muzeum do Zamku Żupnego i Muzeum w kopalni soli. Odmienność miejsc gwarantuje różnorodność plenerów, nastrojów i wrażeń. Spotkania odbędą się w okresie 5 -15.07 i 16 – 26.08.2022 o godz. 10.00.

PODGÓRSKIE LETNIE KONCERTY 2022

Najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej i sakralnej – m.in. w aranżacjach na głosy solowe, fortepian i obój – oraz arcydzieła muzyki organowej. A wszystko to w wyjątkowych wnętrzach zabytkowego sanktuarium pw. św. Józefa (przy Rynku Podgórskim). Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję Podgórskich Letnich Koncertów, które będą organizowane w każdą wakacyjną niedzielę o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Oferta wakacyjna w oddziałach Muzeum Inżynierii i Techniki

Przez dwa tygodnie; od 25 do 29 lipca i od 1 do 5 sierpnia, dzieci w wieku 7-12 lat będą mogły wziąć udział w ciekawych zajęciach, wspólnych grach i kreatywnych warsztatach, które poprzez zabawę pobudzą ich wyobraźnię.

Wernisaż wystawy „Forteckich Pieśń nad pieśniami w willi Czerwony Dwór w Zakopanem.

Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają do Centrum Kultury Rodzimej w willi Czerwony Dwór na wernisaż wystawy „Forteckich Pieśń nad pieśniami. Zofia Fortecka, Magdalena Fortecka, Maria Strzelecka”, który odbędzie się 9 lipca (sobota) o godz. 17:00. Wystawa będzie dostępna dla publiczności do 27 sierpnia 2022 roku.

Festiwal Muzyki EMANACJE 2022 w Lusławicach

Jednym z ważniejszych nurtów letniego Festiwalu EMANACJI od lat pozostaje muzyka improwizowana. Nie inaczej jest również i w tym roku. Wśród licznych artystów festiwalu, którzy wystąpią na lusławickiej scenie, pojawią się także znani przedstawiciele muzyki jazzowej.

Rabka Festival Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej dla dzieci z Ukrainy

Serdecznie zapraszamy naszych gości z Ukrainy do udziału w festiwalu. Zapraszamy na wszystkie wydarzenia, a zwłaszcza na te, które dostępne będą w języku ukraińskim

II edycja konkursu dla artystów plastyków o Nagrodę im. Chrisa Schwarza „PEWNE MIEJSCE”

Żydowskie Muzeum Galicja ogłosiło konkurs dla młodych artystów plastyków oraz dyplomantów studiów magisterskich uczelni i wydziałów artystycznych posiadających polskie obywatelstwo lub mających status rezydentów długoterminowych zamieszkałych na terenie państwa polskiego.

7. Zakopiański Festiwal Literacki

Zakopiański Festiwal Literacki, który zadebiutował w 2016 roku na kulturalnej mapie Polski, nawiązuje do bogatej tradycji literackiej Zakopanego, które w latach 20-tych ubiegłego wieku stanowiło centrum życia kulturalnego, było miejscem wypoczynku i twórczej działalności wybitnych polskich pisarzy. Siódma edycja odbędzie się pod hasłem „Na tatrzańskim szlaku literatury”.

POWERBANK| Rodzinne wakacyjne warsztaty dla rodzin w Muzeum Etnograficznym w Krakowie

Latem zapraszamy na rodzinne warsztaty w ramach programu wystawy czasowej „POWERBANK / siła kobiet”.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię