Radio Kraków

Koncerty

Energetyczne zakończenie wakacji na „Letniej scenie Radia Kraków” - 3 września zagra Kapela Hanki Wójciak!

Hanka Wójciak, na co dzień nasza redakcyjna koleżanka, to wokalistka i pieśniarka, autorka tekstów i współautorka muzyki oraz laureatka m.in. nagród na Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej, Studenckim Festiwalu Piosenki, Festiwalu Twórczości Korowód, Rock & Chanson Festival. W 2022 roku Hanka Wójciak została uhonorowana nagrodą Miasta Zakopane „Siła korzeni” - przyznawaną za osiągnięcia w szerzeniu kultury i szczególną dbałość o materialne oraz niematerialne dziedzictwo kulturowe regionu tatrzańskiego, przekazywane kolejnym pokoleniom.

Sokół Orchestra z projektem „Navia” na Letniej Scenie Radia Kraków

Fuzja tradycji z nowoczesnością, muzyczne spotkanie przeszłości z teraźniejszością — Sokół Orchestra to projekt zrodzony z fascynacji muzyką Półwyspu Bałkańskiego, zwłaszcza tą wykonywaną na instrumentach dętych blaszanych. Muzycy kultywują unikalny – charakterystyczny dla Bałkanów – styl gry na tych instrumentach. Zapraszamy 27 sierpnia o godz. 17.00.

Rasm Almashan na „Letniej scenie Radia Kraków”

Zapraszamy 20 sierpnia o 17.00 na radiowy dziedziniec. Transmisja koncertu na antenie.

Zespół Lorein na „Letniej scenie Radia Kraków”

Zapraszamy 13 sierpnia o godz. 17.00 na radiowy dziedziniec.

Lor na Letniej scenie Radia Kraków

Zespół Lor składa się z 4 młodych i utalentowanych muzycznie dziewczyn, które tworzą niezwykle klimatyczną, pełną kobiecej subtelności muzykę. Ich wyjątkowość polega na tym, że w znacznej mierze opiera się na połączeniu skrzypiec, pianina i ujmującego wokalu.

Zderzenie muzyki rockowej z ludowymi tekstami - zespół PotOCK na Letniej scenie Radia Kraków

Cztery góralskie kobiece wokale w połączeniu z mocnym brzmieniem gitar, basu i perkusji - 30 lipca o godz. 17.00 w ramach Letniej scenie Radia Kraków prawdziwa folkowo – rockowa uczta. Ze względu na prognozy meteorologów, które zapowiadają deszcz, koncert odbędzie się w studiu S5, a nie na radiowym dziedzińcu.

Podhalański ogień przeplatany liryczną nostalgią i wirtuozerskimi popisami

Zespół FiśBanda 23 lipca na letniej scenie Radia Kraków.

Myslovitz w Radiu Kraków!

W piątek 9 czerwca o godz. 19.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej dla radiowej publiczności zagra zespół Myslovitz. Transmisja koncertu na antenie.

Koncert Ankh w Radiu Kraków

Występowali w Jarocinie, na Przystanku Woodstock, ale też podczas Rio Art Rock Festival. Przez wielu krytyków, są uważani za jeden z najlepszych na świecie zespołów z pogranicza rocka progresywnego i tzw. ciężkiego grania. Jedną z płyt nagrali ... w studiu Radia Kraków. Kielecka grupa Ankh - bo o niej mowa - już 5 maja, wystąpi w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków. Koncert poprowadzi Tomasz Buszewski. Początek o godz. 19.00. Zaproszenia na antenie!

Pudelsi w Radiu Kraków!

Zapraszamy 12 marca, o godz. 18:00 do Studia im. Romany Bobrowskiej. Bezpłatne zaproszenia na koncert do zdobycia na antenie, transmisja koncertu na antenie Radia Kraków.

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię