Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

"Skład niewybuchów w Krakowie to pomyłka"

  • Kraków
  • date_range Środa, 2013.02.06 07:14 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 02:54 )
Dowództwo 6 Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie zdecydowało aby magazyn niewybuchów umieścić na terenie jednostki, przy ul. Wrocławskiej. "To nieprzemyślana i niefortunna decyzja" - komentował pomysł Senator PO Bogdan Klich w porannej rozmowie Radia Kraków.


"Magazynu nie obawiam się, choć mieszkam w pobliżu" - zapewniał senator Klich w porannej rozmowie Radia Kraków. Stwierdził jednak, że to nieprzemyślana decyzja. "Miejsc, w których można postawić taki magazyn jest dużo, chociażby w Rząsce. Dlaczego więc zdecydowali się go zlokalizować w centrum miasta? Wojsku zdarza sie czasem niefrasobliwość, dlatego traktuję tę decyzję jako niefortunną" - komentował decyzję dowództwa Bogdan Klich. Senator PO zadeklarował, że zajmie się sprawą i zapyta o powody takiego posunięcia.




Polityk odniósł się również do dzisiejszej uroczystości nadania honorowego obywatelstwa prof. Władysławowi Bartoszewskiemu. Sprzeciw radnych PiS wobec własnej inicjatywy nazwał cichym pojękiwaniem. "Spodziewałem się zorganizowanego oporu, ale argumenty PiS-u są szalenie cienkie i radni zdali sobie z tego sprawę". Jego zdaniem każde miasto, a już na pewno Kraków zasługuje na takiego obywatela.



Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię