Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

TPN szuka pracowników sezonowych. Jakie warunki trzeba spełniać?

Tatrzański Park Narodowy chce zatrudnić przewodników, edukatorów bądź pasjonatów przyrody do prowadzenia wakacyjnych prelekcji w górach. Kandydaci powinni cechować się wysoką kulturą osobistą oraz swobodą wypowiedzi.

Fot. Marek Lasyk

Posłuchaj co mówi Jan Krzeptowski-Sabała z TPN-u
- Miejscem edukacji terenowej jest Smreczyński Staw w Dolinie Kościeliskiej i tam robiliśmy pogadanki kilka razy dziennie. W tym roku rozwijamy tę inicjatywę i chcemy, żeby takich punktów było więcej. Myślimy o Dolinie Strążyskiej, o Rusinowej Polanie, o Dolinie Gąsiennicowej. To będą dyżury 4-5 razy dziennie. Trzeba w to miejsce też dojść na piechotę, więc trochę kondycji też wymagamy. Oczywiście wszystko zależy od pogody, ile prelekcji się odbędzie - mówi Jan Krzeptowski-Sabała z TPN-u.

Zadania będą realizowane w zakresie od 10 do 20 dni terenowych w miesiącu. Na wysłanie zgłoszenia jest czas do poniedziałku 21 czerwca.
Autor:
Magdalena Zbylut-Wiśniewska

Opracowanie:
Justyna Polewska-Nowicka

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię