Poczujcie się zabrani w eskapistyczną podróż! Już samo wejście do SÓL Spa zapewnia błogie uczucie, które wywołuje naturalny zapach przygotowany przez Alexandrę Soveral. Natychmiast poczujecie się zaopiekowani przez pracujących tu terapeutów, specjalistów w dziedzinie relaksu i pielęgnacji. Pomogą oni w dobraniu odpowiedniego zabiegu, począwszy od konsultacji skórnej,  poprzez słynne w Londynie zabiegi Soveral Express i Soveral Signature, po masaże z wykorzystaniem naturalnych olejków tworzonych przez Alexandrę Soveral. Przed zabiegiem dobieramy indywidualnie ich skład, a po skończeniu wizyty otrzymujemy własny olejek do wykorzystania w domowej pielęgnacji.

SÓL Spa Kraków wyróżnia ekskluzywna współpraca z londyńską specjalistką w dziedzinie pielęgnacji skóry Alexandrą Soveral, uhonorowaną wieloma prestiżowymi nagrodami – Najlepsza Organiczna Marka Pielęgnacji Skóry w Wielkiej Brytanii (od magazynu The Times), Najlepsza Pielęgnacja Twarzy (magazyn Financial Times), Najlepsze Olejki do Twarzy (magazyn Harper's Bazaar). Projektuje i współpracuje z luksusowymi hotelami, markami mody, Królem Karolem, a także z osobami prywatnymi. Oryginalny "niechirurgiczny lifting twarzy" wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki. Zabiegi na twarz Soveral zyskały globalną popularność, na czele z aromaterapeutycznymi olejkami organicznymi, dostosowanymi do każdego zabiegu na ciało.

SÓL Spa jest częścią luksusowego hotelu Stradom House Autograph Collection, przy ul. Stradomskiej 12-14 w Krakowie. Mieści się w olśniewającym, zabytkowym budynku w ścisłym centrum, tuż obok zamku na Wawelu, w pobliżu dzielnicy Kazimierz. Stradom House posiada 5-gwiazdkowy luksusowy hotel Autograph Collection, a także podziemny, zamykany parking oraz dwie restauracje – Stradomska 12 z nowoczesną kuchnią polską i Gaia z menu śródziemnomorskim. Perłą Stradom House jest klub Hedwig’s, znajdujący się w dawnej barokowej kaplicy.

stradomhouse.com