Cracovia pokonała ostatnią drużynę

• date_range Niedziela, 2012.10.28 11:35 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:57 )
Przełamanie Pasów. Po przegranej w Niecieczy - Cracovia znowu zwycięska. Tym razem trzy punkty Cracovua dopisuje po wyjazdowej wygranej z Polonią Bytom.

Strona wymaga odświeżania!

Bramki:

(0-1) 6' Boljević
(1-1) 37' Białkowski

Skład Polonii Bytom : Mika, Górkiewicz, Broniewicz, Baran, Michalak, Alancewicz, Gamla, Krzemień, Białkowski, Szkatuła, Pokotyluk

Skład Cracovii : Pilarz, Kosanović, Boljević, Marciniak, Nykiel, Steblecki, Suvorov, Szeliga, Struna, Budziński, Straus

RELACJA MINUTA PO MINUCIE:

1' Rozpoczynamy mecz. Sędzia spotkania jest Piotr Wasilewski z Kalisza

2' Gra w środku pola. Cracovia dziś na niebiesko-czaro, Polonia w niebiesko-czerwone pasy.

4' Wysoko grają "Pasy", dobre rozegrania Budzińskiego.

6' GOOOOOOOOOLL!! ! Świetne zagranie Strausa do Muvorowa. Ten strzela, broni instynktownie Mika, dobiega Marciniak podaje do Boljevicia i mamy bramkę!

10' Ciągle przy piłce Cracovia, która raz po raz testuje obronę Bytomian

12' Niecelny strzał z dystansu Sebastiana Stebleckiego

15' Cracovia zupełnie kontroluje grę, świetnie akcje kreuje Rok Straus i Aleksandru Suvorow.

20' Groźny atak prawą stroną Polonii, ale nieprzepisowo przerwany przez Stebleckiego. Z wolnego dośrodkowuje Szkatuła, ale "Pasy" wybijają piłkę.

30 min. W ostatnim fragmencioe gry sporo niedokładności ze strony obu zespołów.

37 min. Gool!! BIałkowski jest 1-1

45 min Koniec pierwszej połowy

46' rozpoczynamy drugą połowę mecz. Zejdler za Stebleckiego wchodzi na boisko.