Przebywający na przedsezonowym zgrupowaniu w Uniejowie piłkarze Cracovii rozegrali drugi mecz kontrolny. Tym razem rywalem była ekstraklasowa Jagiellonia Białystok. Pasy przegrały 1:2., choć do 86 minuty prowadziły po golu Sławomira Szeligi w 31 minucie. Potem jednak w ciagu kilkudziesięciu sekund Krystian Stepniowski dwukrotnie wyjmował piłke z siatki po strzałach Łukasza Tymińskiego Pierwszy raz po rzucie karnym. Trener Podoliński sprawdzał w tym meczu 24 zawodników.

(I połowa) Krzysztof Pilarz - Bartosz Rymaniak, Piotr Polczak, Adam Marciniak - Krzysztof Nykiel, Damian Dąbrowski, Sławomir Szeliga, Marcin Budziński, Boubacar Dialiba (32 min. Mateusz Wdowiak) - Erik Jendrišek, Deniss Rakels.

(II połowa) Krystian Stępniowski - Pavel Čmovš, Mateusz Żytko, Paweł Jaroszyński - Deleu (72 min. Łukasz Zejdler), Bartosz Kapustka, Miroslav Čovilo, Peter Mazan, Róbert Valenta - Przemysław Kita, Dariusz Zjawiński.

W Uniejowie "Pasy" rozegrają jeszcze jeden sparing. Ich rywalem w najblizszą sobotę będzie jedenastka Podbeskidzia Bielsko Biała