Pierwsza połowa to pokaz antyfutbolu z obu stron. Przez praktycznie całe 45 minut oba zespoły notowały straty, niecelne strzały i fatalne dośrodkowania. Częściej jednak atakowały „Pasy”. Niestety dośrodkowaniom zdecydowanie brakowało celności. Jedyną dobrą okazję krakowianie mieli w 24 minucie. Dialiba pognał z piłką na lewej stronie, dośrodkował w stronę Jendriska, ale tego uprzedził Baranowski, który mało nie pokonał własnego bramkarza.

Gdy wydawało się, że do przerwy nie będzie już większych emocji, niezłą akcję przeprowadził Olszar, który zrobił na środku kilka kółeczek, podbiegł pod pole karne Cracovii i strzelił technicznie tuż przy słupku. Po drodze piłka odbiła się jeszcze od obramowania bramki i wpadła do siatki. Do przerwy to goście prowadzili 1-0.

Druga połowa to bezdyskusyjna dominacja krakowian. Trener Zieliński w szatni musiał użyć żołnierskich słów i najwyraźniej podziałało. W 55 minucie Jendrisek zmarnował sytuację sam na sam z Trelą i kibice mieli miny nietęgie. Nastroje fanów w Krakowie poprawiły się w 59 minucie. Z rzutu wolnego piłkę dośrodkował Kapustka a strzałem głową wyrównał Covilo.

Cracovia ciągle atakowała i tylko kwestia czasu była kolejna bramka. To się stało w 70 minucie. Na strzał z 25 metrów zdecydował się Jendrisek, piłkę do boku odbił Trela, ale tam był już Rakels, który spokojnie strzelił do pustej bramki.

Pasy bynajmniej nie miały ochoty na tym przestać. W 80 minucie Zjawiński popisał się piękną akcją, przedryblował pół obrony Bełchatowa, ustawił sobie piłkę na 18 metrze i strzelił nie do obrony!

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Cracovia pokonała GKS Bełchatów 3-1. Za kadencji trenera Zielińskiego Pasy mają imponujący bilans strzelecki. W dwóch meczach 6 strzelonych goli i tylko jeden stracony.

Cracovia  3 - 1  GKS Bełchatów