Krakowianki zyskały przewagę już na samym początku meczu, prowadząc 5:0. W 3 minucie spotkania, po celnym rzucie zespół Białej Gwiazdy wygrywał już 10:2. Wówczas trener Maciejewski poprosił o przerwę i od tego momentu zawodniczki z Gorzowa szybko zaczęły odrabiać straty, obejmując w 7 minucie prowadzenie 11:10. Utrzymując dobrą passę, gorzowianki wygrały pierwszą odsłonę 20:14.

Druga część spotkania zakończyła się z kolei zwycięstwem Wisły 16:12, jednak po dwóch kwartach lepszą okazała się ekipa z Gorzowa, prowadząc w sumie 32:30. W trzeciej części początkowe prowadzenie objęły koszykarki z Gorzowa. Jak się później okazało, był to skuteczny bodziec dla drużyny przeciwnej, która zakończyła tę kwartę wynikiem 22:12. Ostatnia ćwiartka spotkania również należała do Mistrzyń Polski, które końcowkę spotkania rozegrały spokojnie choć bardzo stanowczo, wygrywając tę partię 19:12 i cały mecz 71:56.

Trzecie spotkanie 1/8 finału play-off odbędzie się w Gorzowie 16.03 o godzinie 18.00

Wisła Can Pack : Daria Mieloszyńska-Zwolak 16, Katarzyna Krężel 14, Justyna Żurowska 10, Tina Charles 9, Erin Phillips 8, Anke De Mondt 8, Dora Horti 4, Joanna Czarnecka 2, Paulina Pawlak 0.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkpolski : Chineze Nwagbo 16, Agnieszka Makowska 13, Agnieszka Skobel 10, Magdalena Szajtauer 9, Katarzyna Dźwigalska 4, Claudia Trębicka 2, Katarzyna Jaworska 2, Klaudia Czarnodolska 0, Beata Jaworska 0.