Drugi dzień Mistrzostw Polski w indywidualnej jeździe na czas w mazowieckim Radzanowie  koncentrowal się  na lekko pofałdowanej rundzie, która rozpoczynała się i kończyła we wspomnianej wyżej miejscowości. Każda z pętli mierzyła 14,9 kilometra, a łącznie zawodniczki ścigały się na dwóch okrążeniach. Trasa prowadziła przez kilka 90-stopniowych zakrętów, ale w dużej mierze składała się z prostych.
Pochodząca  z Żegiestowa Agnieszka Skalniak-Sójka wywalczyła brąz , który jest jej kolejnym sukcesem w karierze.To dwukrotna Mistrzyni Polski w jeździe indywidualnej na czas elity.W 2023 na Mistrzostwach Świata w Glasgow, zajęła siódme miejsce w jeździe indywidualnej na czas, co  jest  najwyższą lokatą w historii polskiego, kobiecego kolarstwa. W wyścigu ze startu wspólnego pani Agnieszka  zajęła  wówczas 14 miejsce.