Pierwsza połowa zaczęła się dla Pasów bardzo źle. Już w 8 minucie Wołąkiewicz niepotrzebnie sfaulował rywala przed polem karnym a pięknym uderzeniem popisał się Gruycso, który nie dał szans Sandomierskiemu na skuteczną interwencję. Już 4 minuty później powinno być 2-0, ale Dwaliszwili nie trafił w piłkę dograną mu przez aktywnego Gruycso.

W 22 minucie w zespole Cracovii doszło do zmiany. Utykającego Wołąkiewicza zmienił Vestenicky, który dosyć szybko dał się zauważyć. Już 4 minuty po wejściu otrzymał na 18 metrze podanie od Cetnarskiego i fenomenalnym strzałem w okienko nie dał szans Kudle.

Po strzeleniu gola inicjatywę przejęły Pasy. Pogoń z kolei nastawiła się na kontrataki, co mogło się udać w 45 minucie. Murawski świetnie dograł do Dwaliszwilego, ten wyszedł sam na sam, strzelił obok Sandomierskiego, ale piłka minęła słupek o centymetry!

Drugą połowę od mocnego uderzenia zaczęli krakowianie. W 48 minucie Wdowiak zeszedł z piłką do środka, uderzył z lewej nogi i trafił idealnie w okienko bramki Kudły. To był najpiękniejszy z pięknych goli tego wieczora!!

Pasy z prowadzenia cieszyły się tylko kilka minut. W 56 minucie do wyrównania doprowadził Kort, który na boisko został wpuszczony raptem dwie minuty wcześniej. Młody gracz ze Szczecina wykończył z bliska niezłą akcję Zwolińskiego. W 64 minucie mogła paść kolejna cudowna bramka w tym meczu. Vestenicky huknął z 20 metrów prosto w okienko, ale Kudła jakimś cudem wybił ten strzał na rzut rożny.

Pogoń kończyła ten mecz w dziesiątkę, ale nie z powodu czerwonej kartki. W 80 minucie kontuzji nabawił się Czerwiński a chwilę wcześniej Pogoń wykorzystała ostatnią zmianę w tym meczu. Cracovia nie dała rady jednak wykorzystać tej szansy. Do końca meczu gole już nie padły, oba zespoły zdobyły po jednym punkcie i utrzymał się układ w tabeli. Cracovia dalej jest na 3 miejscu.

Pogoń Szczecin  2 - 2  Cracovia

1-0 Gyurcso (8')

1-1 Vestenicky (26')

1-2 Wdowiak (48')

2-2 Kort (56')

Skład Pogoni: Kudła – Nunes, Czerwiński, Rudol – Matras, Rafał Murawski, Gyurcso, Frączczak (ż.k), Akahoshi (46' Lewandowski) – Zwoliński (ż.k) (77' Przybecki), Dwaliszwili (54' Kort)

Skład Cracovii: Sandomierski – Wołąkiewicz (22' Vestenicky), Bejan (ż.k), Polczak, Jaroszyński (78' Zejdler) – Wójcicki, Covilo, Cetnarski, Budziński, Wdowiak (87' Diabang) – Jendrisek (ż.k)