Porażka w przedostatniej kolejce mocno pokrzyżowała plany Pasów. Już w środę była szansa na zagwarantowanie sobie miejsca w eliminacjach Ligi Europy, ale krakowianie ulegli Pogoni 2-3. W niedzielę nie będzie już miejsca na błędy. Bezpośrednie starcie Cracovii i Lechii Gdańsk wyłoni czwartego pucharowicza. Teoretycznie Pasy mają jeszcze szansę na zajęcie miejsca na podium ligi, ale tutaj poza włąsną wygraną, muszą też liczyć na przegraną Zagłębia Lubin.

Lechia w tym sezonie "leży" podopiecznym Jacka Zielińskiego. W dwóch meczach tego sezonu, Pasy dwa razy wygrywały. Najpierw 1-0 w Gdańsku, następnie 3-0 w Krakowie. Czy teraz będzie podobnie? Tego nie wie nikt. Wiadomo jedynie, że w niedzielny wieczór można się spodziewać niesamowitej atmosfery na stadionie.

Początek meczu w Krakowie o 18.00. Pierwszą połowę tego spotkania będziemy transmitować w specjalnym kanale sportowym Radia Kraków dostępnym w internecie i przez mobilną aplikację Radia Kraków. Druga połowa na głównej antenie Radia Kraków!