Choć w Krakowie nie ma klubowej drużyny w ekstraklasie piłki ręcznej, choć to końcówka wakacji, choć to tylko mecz towarzyski - to jednak w Tauron Arenie Kraków na trybunach zasiadło 15 tysięcy 30 widzów. To klubowy rekord frekwencji. Jeszcze nigdy w żadnej hali w Polsce mecz klubowy nie przyciągnął tylu kibiców.

A fani szczypiorniaka z bliska mogli zobaczyć największe gwiazdy, które dla światowej piłki ręcznej znaczą tyle co Suarez, Neymar i Messi dla fanów futbolu. Mistrzowie Polscy przez całą pierwszą połowę byli blisko rywali, ale prowadzenie na chwilę zdobyli dopiero przed przerwą. W drugiej połowie mistrzowie Francji odskoczyli na trzy gole, ale to my prowadziliśmy 31:29. W końcówce i Polacy i Francuzi mieli swoje szanse, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem, z którego zadowolone były obie strony. A i reprezentanci Polski i Francuzi podkreślali, że czekają już na styczniowe starcie w Mistrzostwach Europy.

Vive Tauron Kielce - Paris Saint Germain 32:32 (16:16)

Vive Tauron: Szmal, Sego - Vujović 1, Jurecki 8, Chrapkowski, Kus 1, Aguinagalde 2, Bielecki 5, Jachlewski 4, Strlek 1, Lijewski, Buntić 1, Zorman 1, Cupić 5.
Kary: 12 minut
Karne: 2/3

PSG: Annonay, Omeyer - Melić 1, Molgaard 1, Vori 1, Barachet 3, Gunnarsson, Karabatić L. 5, Hansen 15, Narcisse 3, Onufriyenko 1, Karabatić N. 2.
Kary: 10 minut