Muszynianki już nikt nie wyprzedzi

• date_range Środa, 2013.01.30 19:20 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:02 )
Siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro nadrobiły zaległości i są już pewne pierwszego miejsca w tabeli przed play-offem.

Najlepszy zespół ligi /fot.mksmuszynianka.com/

Sensacji nie było, siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro nadrobiły zaległości wygrywając z przeżywającym duże kłopoty AZS Białystok w trzech setach. Zespół z Muszyny - choć grający długimi fragmentami szóstką złożoną z zawodniczek, które rzadziej pojawiają się na parkiecie - wygrał w Białymstoku 3-0. Pierwszego seta Muszynianka wygrała do 14, w dwóch następnych było trochę więcej walki, wygrana do 23 i do 21. Najlepszą zawodniczką meczu wybrano Eleonorę Dziękiewicz.

Tym zwycięstwem zespół Bogdana Serwińskiego zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli przed play-offem, na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej ma bowiem już sześć punktów przewagi nad Tauronem Dąbrowa Górnicza, z którym dwukrotnie w tym sezonie wygrywał.