Początek meczu Lech Poznań - Cracovia o 18.00. Transmisji z tego meczu można słuchać w specjalnym sportowym kanale Radia Kraków, dostępnym także w smartfonach i tabletach przy użyciu bezpłatnej aplikacji. Informacje jak ją ściągnąć znajdą państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków . Na naszej stronie internetowej można także śledzić relację "minuta po minucie", meldunki z boiska także co godzinę w serwisach informacyjnych Radia.

[

]

Mecze Cracovii z Lechem w piłkarskiej ekstraklasie dostarczały ostatnio sporo emocji. Czy to za sprawą dramatycznych końcówek spotkań czy też w wyniku efektownej serii zdobywanych goli. W poprzednim sezonie Cracovia wywiozła z meczu na Bułgarskiej remis 1:1, a u siebie przegrała na własnym terenie 1:6. Jak będzie tym razem w Poznaniu ? Dowiemy się wieczorem, ale żadna ze stron nie jest pewna swego. Faworytem wydają się być gospodarze, ale Lech z sześciu ligowych spotkań wygrał tylko dwa, w dodatku kompromitując się w europejskich pucharach. Cracovia zaczęła fatalnie, a później gdy wydawało się, że już łapie właściwy rytm gry, przegrała z Podbeskidziem.

Nie można też zapominać, że w Poznaniu rusza przebudowa sztabu trenerskiego, niedzielny mecz to pożegnalne spotkanie Krzysztofa Chrobaka w roli trenera. Od poniedziałku stery przejmie Maciej Skorża. W dodatku w obu zespołach sporo zamieszania jeśli chodzi o składy , choć to Kolejorz jest o wiele bardziej osłabiony. W zespole Pasów nie zagra właściwie tylko Miroslav Covilo. Sebastian Steblecki może już mieć głowę zaprzątniętą wyjazdem do Holandii na testy. W zespole gospodarzy na pewno nie zagrają Jasmin Burić, Hubert Wołąkiewicz, Łukasz Trałka i Kebba Ceesay. Nie pojawi się na boisku także nowy gracz Lecha Zaur Sadajew pozyskany z Lechii Gdańsk.