Koszykarki Wisły CanPack odniosły 14. kolejne zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Basket Ligi Kobiet. W Bydgoszczy pokonały miejscowy zespół Artego 78:69. Ale tym razem o zwycięstwo nie było łatwo. Po minimalnie wygranej (jednym punktem) pierwszej kwarcie, krakowianki w końcówce drugiej części gry straciły prowadzenie. Do przerwy było 36:43. Przerwa pomogła zespołowi "Białej Gwiazdy". Kolejne kwarty wygrane 23:11 i 19:15. Najskuteczniejszą zawodniczką Wisły Can-Pack była dziś Jantel Lavender , która zapisała na swoim koncie double-double zdobywając 26 punktów  i zaliczając 11 zbiórek.

W Orlen Lidze , czyli ekstraklasie siatkarek Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS wygrywa z Legionovią Legionowo 3:2 (-21, 15, 12, -24, 11)
Więcej o meczach małopolskich drużyn przeczytasz TUTAJ.