• A
  • A

Po serii porażek Ula wraca do gry

• Sport
  • date_range Wtorek, 2013.02.12 12:38 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:03 )
W meczu pierwszej rundy turnieju WTA Qatar Open w Dausze, Urszula Radwańska gładko pokonała Nadię Kiczenok w dwóch setach 6-1, 6-0.

Do pojedynku ze sklasyfikowaną na 217 miejscu światowego rankingu Ukrainką, młodsza z sióstr Radwańskich podchodziła po serii kilku porażek z rzędu. Była to więc idealna okazja do przełamania złej passy. Tą okazję Ula wykorzystała wyśmienicie. Od początku meczu zdominowała bezradną rywalkę i w pierwszym secie oddała jej tylko jednego gema.

Drugi set okazał się być jeszcze bardziej jednostronny. Polka szybko wygrała sześć kolejnych gemów i po niespełna godzinnym pojedynku awansowała do drugiej rundy turnieju. W kolejnej fazie rozgrywek Radwańska trafi na lepszą z pary Roberta Vinci – Yanine Wickmayer.

Urszula Radwańska - Nadia Kiczenok 2-0 (6-1;6-0)