Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Prezes Cracovii: Jesteśmy w stanie stworzyć klub na poziomie Rakowa

  • Marcin Ryszka
  • date_range Poniedziałek, 2024.02.19 09:26 ( Edytowany Poniedziałek, 2024.02.19 09:41 )
Zapraszamy do odsłuchania komentarza trenera Pasów Jacka Zielińskiego i rozmowy z prezesem klubu, w której Mateusz Dróżdż mówi, że musiałby się zdarzyć kataklizm, by do Cracovii nikt już nie trafił w tym okienku transferowym.

fot. cracovia

"Przychodząc do Cracovii nie miałem w głowie pomysłu zwolnienia Stefana Majewskiego, to była decyzja podjęta po tym jak zobaczyłem pewne schematy w pionie sportowym. Obecnie najwięcej pracy mam przy akademii, nie spodziewałem się że struktury są tak słabo rozwinięte" - mówi prezes Cracovii Mateusz Dróżdż w rozmowie z Marcinem Ryszką na antenie Radia Kraków.

A jeśli chodzi o start po przerwie w rozgrywkach ligowych, to po wysokim zwycięstwie z Radomiakiem 6:0, w swoim drugim meczu po zimowej przerwie Cracovia zremisowała w Lubinie z Zagłębiem 1:1. I trener Jacek Zieliński i prezes klubu Mateusz Dróżdż nie ukrywają niedosytu.

Rozmowa z audycji Sport w Radiu Kraków

A kolejny mecz Pasów w ekstraklasie już w piątek o 18.00. Rywalem - Piast, spotkanie odbędzie się w Gliwicach.  

Autor:
Marcin Ryszka

Opracowanie:
Marek Solecki

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię