Trzecie miejsce dla Joanny Gadziny. Olimpia Beskid Nowy Sącz jest już pewna utrzymania w ekstraklasie piłkarek ręcznych. Ekipa z Nowego Sącza pokonała Piotrkovię 34-20 a najskuteczniejszą zawodniczką była właśnie Gadzina, która otrzymała 18% głosów.

Na drugim miejscu znalazł się Mateusz Kabała, zawodnik zespołu Amp Futbolu Kraków został najlepszym zawodnikiem pierwszego w historii turnieju o mistrzostwo Polski w amp futbolu, czyli piłce nożnej osób po jednostronnej amputacji kończyny. Kabała otrzymał 27% głosów.

Sportowcem Tygodnia zostaje jednak Karolina Różycka, siatkarka Muszynianki, która zaliczyła świetny występ w meczu przeciwko Impelowi Wrocław. Rózycka zdobyła 55% głosów.

Takie były nasze nominacje:

Karolina Różycka - To były świetne dwa dni w wykonaniu siatkarki Muszynianki. Między innymi dzięki pochodzącej z Myślenic Karolinie Różyckej, drużyna znad Popradu bardzo zbliżyła się do zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski. Po dwóch zwycięstwach u siebie z Ipelem Wrocław - do medalu Muszyniance brakuje już tylko jednej wygranej.

Mateusz Kabała - zawodnik zespołu Amp Futbolu Kraków został najlepszym zawodnikiem pierwszego w historii turnieju o mistrzostwo Polski w amp futbolu, czyli piłce nożnej osób po jednostronnej amputacji kończyny. Dzięki świetnej grze Mateusza, krakowska drużyna została pierwszym, historycznym liderem tych rozgrywek.

Joanna Gadzina - Olimpia Beskid Nowy Sącz jest już pewna utrzymania w ekstraklasie piłkarek ręcznych. Druzyna z Nowego Sącza w bardzo ważnym meczu pokonała przed własną publicznością Piotrkovię 34-20. Z jedenastoma golami najskuteczniejszą zawodniczką małopolskiej druzyny była Joanna Gadzina.