Wisła ostatnio gra w kratkę. Po zdemolowaniu 6-0 Podbeskidzia Bielsko-Biała, nadszedł pechowy remis 0-0 z Koroną Kielce. Teraz jednak rywal będzie dużo bardziej wymagający. Naprzeciwko Białej Gwiazdy stanie zespół gliwiciego Piasta, który na razie demoluje nasza ligę i prowadzi w tabeli z dorobkiem 24 punktów. W zespole trenera Latala działa praktycznie każdy tryb. To zaskakujące, bo wydawało się, że gruntownie przebudowana drużyna będzie raczej walczyła o zdecydowanie niższe cele.

Wiślacy w ostatnim meczu mieli wielkiego pecha. To trzeba powiedzieć uczciwie. Przez całe 90 minut podopieczni trenera Moskala atakowali Koronę, ale piłka nie chciała wpaść do zaczarowanej bramki kielczan. Dwa razy były poprzeczki, piłki były wybijane także z lini bramkowej. O tym meczu trzeba już jednak zapomnieć.

Początek meczu w Gliwicach o godzinie 20.30. Transmisji z tego meczu można słuchać w specjalnym sportowym kanale Radia Kraków, dostępnym także w smartfonach i tabletach przy użyciu bezpłatnej aplikacji. Relacji z meczu będą mogli słuchać także posiadacze odbiorników z systemem DAB+. a czas meczu uruchomiony zostanie specjalny kanał Radio Kraków Transmisje (WIĘCEJ TUTAJ). Na naszej stronie internetowej opis meczu "minuta po minucie".