Wisła przegrała z II-ligowcem

• date_range Sobota, 2013.02.16 15:14 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:04 )
W dzisiejszym meczu rozgrywanym w Sosnowcu, miejscowe Zagłębie pokonało zespół Białej Gwiazdy 2:1.

RK

W ostatnim sparingowym spotkaniu przed rozpoczęciem rundy rewanżowej , podopieczni Tomasza Kulawika ulegli II-ligowemu Zagłębiu Sosnowiec. Jedyną bramkę dla Wiślaków zdobył Ivica Iliev, a oba gole dla gospodarzy i to w odstępie minuty zdobył Tomasz Szatan.

Mimo, że trener Kulawik zapowiadał, że w meczu z Zagłębiem nie będzie eksperymentował, to w wyjściowym składzie na pozycji lewego obrońcy wystąpił Kew Jaliens. To pewna niespodzianka, ponieważ Holender rozgrał niewiele minut podczas sparingów w tureckim Belek.

Pierwsze ligowe spotkanie Wisły już w następną niedzielę o godzinie 14:30 w Bełchatowie, przeciwnikiem będzie miejscowy PGE GKS, który zajmuje aktualnie ostatnie, 16. miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Wisła po rundzie jesiennej jest dwunasta.