W meczu naszych eksportowych koszykarek w Krakowie nie było mowy o niespodziance. Biała Gwiazda wygrała zdecydowanie z drużyną występującą pod nazwą King Wilki Morskie Szczecin 76:51 /14:15, 22:8, 19:11, 21:17/. Jedynie w pierwszej kwarcie walka była w miarę wyrównana, później Wisła włączyła wyższy bieg i emocje się skończyły. Najskuteczniejsze dziś były Polki: Justyna Żurowska zdobyła 15 punktów, Agnieszka Skobel - 14. Dramatyczny przebieg miało spotkanie w Bydgoszczy, gdzie pewne prowadzenie CCC zaczęło topnieć w oczach niczym śnieg dziś w górach. Artego zredukowało przewagę rywalek do dwóch punktów, jednak polkowiczanki nie dały sobie wydrzeć zwycięstwa i ostatecznie wygrały 71:65.

Kolejny dramatyczny pięciosetowy, ale wygrany mecz zafundowały swoim kibicom siatkarki z Muszyny. Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna przegrał pierwszą partię po słabej grze 16:25, drugi i trzeci set to już wyraźnie lepsza gra podopiecznych Bogdana Serwińskiego i wygrane 25:16 i 25:17. W czwartym jednak gospodynie znów jednak zgubiły koncentrację i przegrały 22:25. O wszystkim zdecydował więc tie-break wygrany 15:13. Jeżeli nie będzie więc sensacji w meczu Aluprofu z Naftą - Muszynianka zajmie szóste miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej i w pierwszej rundzie play-off spotka się z Impelem Wrocław.