Akordeonista, kompozytor, pianista i pedagog.

Lider formacji GURGUL BAND, z którą od 2011 roku koncertuje w kraju i poza jego granicami. Zespół koncertuje również z wyjątkową wokalistką, artystką m.in. Teatru Komedia – Martą Florek.  

Twórca muzyki do filmu dokumentalnego Morze twoimi oczami, który był wystawiany m. in. na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Off Cinema oraz 13. Thessaloniki Documentary Festival w Grecji.

Jako instrumentalista występował na koncertach z udziałem Jana Nowickiego, Piotra Cyrwusa i Julii  Kamińskiej. Brał udział w licznych projektach artystycznych, które usłyszeć można było m.in. podczas 18. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego MALTA (spektakl Solaris Electronic Opera), Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie w tym w Koncercie Finałowym 52. SFP i Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Obecnie poza własnym projektem GURGUL BAND współtworzy zespół NorFolk i Sushee.

Jako akordeonista występował w filmach Kochaj i tańcz oraz Śpij kochanie. 

Współpracował z Teatrem Bagatela, J. Słowackiego oraz Teatrem Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem i Krakowską Operą Kameralną. Obecnie muzykę w jego wykonaniu można usłyszeć w sztuce Kandyd czyli Optymizm wystawianej przez Teatr Groteska oraz Samobójca w Teatrze Nowym.

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie.