Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wyczyn i blamaż tygodnia. Wyniki plebiscytu

  • Kraków
  • date_range Poniedziałek, 2012.11.05 07:31 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:43 )
Poniżej prezentujemy wyniki ankiety Wyczyn i blamaż tygodnia.


Akcja Inicjatywy Wolne Wadowice , której przedstawiciele posprzątali miasto, zwyciężyła w kategorii Wyczyn Tygodnia . Oddali Państwo na tę propozycję 186 głosów. Na drugim miejscu znalazło się podpisanie umowy z południowokoreańską firmą na budowę spalarni odpadów w Mogile z 92 głosami. Najmniej osób - tylko 14 - zagłosowało na wspólną kwestę polityków na rzecz krakowskich nekropolii.W kategorii Blamaż Tygodnia najwięcej głosów - 85 - oddali Państwo na kolejny pat w sprawie zjazdu z autostrady w Brzesku . Na drugim miejscu z 69 głosami znalazł się burmistrz Zakopanego za brak poczucia humoru i mieszkańcy osiedla Furmanowa za to, że chcą mieć drogę, ale - według władz Zakopanego - żądają jednocześnie sporych pieniędzy za grunt. Bezsilność wobec nocnych dyskotek w Krakowie znalazła się na trzecim miejscu z 39 głosami.Dziękujemy za wszystkie głosy.

Zasady naszego PLEBISCYTU:
W piątek w programie "O tym się mówi" nasi publicyści i reporterzy przedstawiają kandydatury w kategorii: WYCZYN I BLAMAŻ tygodnia . Państwo dokonują wyboru w ankiecie zamieszczonej poniżej. By ułatwić wybór, na stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje a na antenie Radia Kraków w każdą sobotę od 10.05 do 11.00 będziemy rozmawiać o nominacjach z politykami, samorządowcami i dziennikarzami . PLEBISCYT kończy się w poniedziałek. Wyniki ogłosimy w porannym magazynie CND po 8.30.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię