Radio Kraków

Jakub Kwaśny

Jakub Kwaśny chce promować Tarnów filmem fabularnym o Janie Szczepaniku

W Tarnowie mamy wiele postaci i bardzo ciekawą historię miasta, o której powinniśmy przypominać mieszkańcom, by nie wstydzili się tego, że tu żyją i mieszkają - mówił 4 kwietnia Jakub Kwaśny, kandydat Koalicji Obywatelskiej i Trzeciej Drogi na prezydenta Tarnowa. Jego zdaniem wszystkie materiały źródłowe są już gotowe, trzeba tylko po nie sięgnąć.

Jakub Kwaśny: Do roli prezydenta przygotowywałem się 18 lat

Jakub Kwaśny to kandydat na fotel prezydenta Tarnowa Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska. Jak przyznaje w rozmowie z Radiem Kraków, do tej roli przygotowywał się przez ostatnie 18 lat. Zwraca uwagę na swoje doświadczenie, ale i kontakty z ministrami czy wiceministrami w obecnym rządzie. "To wsparcie z Warszawy czy Krakowa jest niezwykle istotne, chociażby w kontekście trzeciego zjazdu z autostrady, wschodniej obwodnicy Tarnowa, czy lokalizacji właśnie w Tarnowie ważnej instytucji centralnej" podkreśla w rozmowie z Radiem Kraków.

Jakub Kwaśny z rekomendacją Platformy Obywatelskiej w wyborach na prezydenta Tarnowa

Jakub Kwaśny, a nie Małgorzata Mękal z rekomendacją Platformy Obywatelskiej w wyborach na prezydenta Tarnowa i poparciem Koalicji Obywatelskiej! Obecny przewodniczący Rady Miejskiej Jakub Kwaśny ubiega się o to stanowisko z ramienia Inicjatywy Miejskiej Nasze Miasto Tarnów. Popierał go także lider PSL i Trzeciej Drogi Władysław Kosiniak-Kamysz, Inicjatywa Polska oraz Nowa Lewica.

Jakub Kwaśny: chcemy znów zapełnić tarnowski rynek ludźmi

Ożywienie starówki i nowe pomysły związane z promocją sportu i kultury w centrum Tarnowa - tym w przyszłości chce się zająć kandydat na prezydenta Tarnowa Jakub Kwaśny.

Jakub Kwaśny kandydatem na prezydenta Tarnowa

Kampania przed wyborami samorządowymi nabiera tempa - w Tarnowie po rezygnacji Romana Ciepieli z walki o fotel prezydenta pojawiają się kolejni potencjalni kandydaci. Wśród nazwisk - doktor Jakub Kwaśny, przewodniczący tarnowskiej Rady Miejskiej. Nieoficjalnie mówi się, że ma być kandydatem na fotel prezydenta Tarnowa zjednoczonej opozycji, czyli Koalicji Obywatelskiej, SLD i Trzeciej Drogi. Czy sam podjął decyzje o starcie w wyborach? O to pytamy przewodniczącego tarnowskiej Rady Miejskiej, Jakuba Kwaśnego.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię