W sobotę 28 października o godz. 18.00 w ramach nowego cyklu „Radio Kraków Live”, w  Studiu im. Romany Bobrowskiej wystąpił duet Kępiński >|< Kowalonek. Koncert w Radiu Kraków był prapremierowym koncertem promującym materiał z najnowszego albumu artystów zatytułowanego „Kintsugi”, który jeszcze w tym roku ukaże się nakładem wytwórni Kayax.

Miro Kępiński i Michał Kowalonek to wyjątkowy duet artystów z ogromnym doświadczeniem scenicznym na polskim rynku. Panowie z lekkością i ogromnym sercem stworzyli wzruszający, elektryzujący i hipnotyzujący album, który łączy w sobie elementy muzyki klasycznej, elektronicznej aż po indie i synth pop, tworząc eklektyczną mieszankę unikalnego brzmienia. Przez ostatnie miesiące odkrywali karty nowej produkcji i wciągali słuchaczy coraz głębiej w wykreowany przez siebie świat. 28 października Miro Kępiński i Michał Kowalonek zaprezentują materiał z tej niezwykłej płyty widzom w Studiu im. Romany Bobrowskiej i słuchaczom Radia Kraków. 

Miro od lat komponuje muzykę filmową. Jest autorem wielu ścieżek filmowych, m.in. do hitu Furioza, który był jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w 2022.Michał, kompozytor, tekściarz oraz głos najważniejszych rockowych zespołów w kraju: Snowman, Myslovitz, udzielał się również  w elektronicznym Mikrobi.T. Razem tworzą to wyjątkowe połączenie.

Wspólnie od czasu pandemii pracowali nad albumem, który pojawi się na rynku w listopadzie nakładem wytwórni Kayax. Album to zbiór hipnotyzujących kompozycji przenoszący na drugą stronę księżyca. Do tej pory ukazały się dwa single „Dom” i „Ciepły Wiatr” które można znaleźć, posłuchać i obejrzeć w sieci. Album promuje utwór „100 pytań do” z gościnnym udziałem Mery Spolsky:

Więcej na:

https://www.facebook.com/Kepinski.Kowalonek/

https://www.instagram.com/kepinski_kowalonek/

 

Radio Kraków Live:  Kępiński >|< Kowalonek.

28 października, godz. 18.00, Studio im. Romany Bobrowskiej.

Transmisja na antenie.

Wystąpiili: Miro Kępiński, Michał Kowalonek.

Koncert prowadził Tomasz Buszewski.