5 marca w Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej, przedstawiciele kilkudziesięciu firm zaprezentują uczestnikom perspektywy zatrudnienia oraz odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. procesu rekrutacyjnego oraz wymagań pracodawcy.

Przygotowana zostanie również specjalna Strefa Doradztwa Zawodowego, gdzie studenci będą mogli skonsultować swoje CV lub porozmawiać z ekspertami. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania uczestników oraz pomogą zaplanować przyszłą karierę zawodową.

Na terenie targów będzie można znaleźć także Strefę Relaksu. To miejsce, gdzie w spokojnej atmosferze uczestnicy będą mogli odetchnąć po intensywnych rozmowach z pracodawcami, zjeść świeże owoce, skorzystać z atrakcji i wziąć udział w konkursach zorganizowanych przez obecne na targach firmy.

W tym roku jesteśmy EKO! Niwelujemy papieru – naszych informatorów nie znajdziesz już wersji drukowanej, zastąpiła je wersja elektroniczna! Informatory targowe można zobaczyć na tabletach, rozstawionych na wiosce targowej lub na swoim własnym telefonie po zeskanowaniu kodu QR.

Dzięki zróżnicowanej ofercie firm, uczestnicy mogą znaleźć swoją wymarzoną pracę oraz dowiedzieć się czego oczekują od młodych ludzi pracodawcy. Łącząc te dwie strony w jedność, Dni Kariery® realizują ósmy Celu Zrównoważonego Rozwoju, określonego przez ONZ - Wzrost gospodarczy i godna praca.

Od 27 lat Dni Kariery® tworzone są przez organizację międzynarodową AIESEC, która pomaga studentom w wyborze ścieżki kariery i umożliwia bezpośredni kontakt z pracodawcami. Co roku przyciągają studentów i absolwentów podczas 9 edycji w Polsce. Dni Kariery® tworzą platformę, która bezpośrednio łączy świat akademicki ze światem biznesu. 

Więcej informacji: dnikariery.pl oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.