Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Andrychowscy uczniowie chcą otworzyć pracownię artystyczną

W wakacje z własnej inicjatywy odnowili szkolne szafki, teraz walczą o pieniądze na otwarcie latającej pracowni artystycznej. Licealiści z Andrychowa chcą w niej uczyć dzieci fotografii, ceramiki, kaligrafii i grafiki.

Posłuchaj o pracowni artystycznej
Szkolne szafki mogą być inne

Jednak, aby mogli dzielić się pasjami z najmłodszym pokoleniem, wcześniej potrzebują państwa pomocy. Szkoła bierze udział w specjalnym konkursie, w którym jedno z towarzystw ubezpieczeniowych sfinansuje najciekawsze inicjatywy. "Nasza latająca pracownia może być strzałem w dziesiątkę" - mówi Ewelina Prus - Bizoń, nauczycielka z liceum w Andrychowie.

Licealiści walczą o 30 tysięcy złotych. To pieniądze na zakup wyposażenia pracownim ceramicznej, sprzętu do zajęć z fotografii i kaligrafii. Na andrychowskich uczniów można głosować TUTAJ.
(Marek Mędela/ko)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię