Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zwyrodnialec zastawił pułapki na zwierzęta pod Wolbromiem

Mięso naszpikowane kawałkami szkła i gwoździami - taką pułapkę na czworonogi w lesie w Dłużcu niedaleko Wolbromia odkrył jeden z mieszkańców tej miejscowości. Sprawę bada już policja.

FOTO: serwisjurajski.pl

Posłuchaj relacji Marka Mędeli
Pułapki na psy pod Wolbromiem

Na pułapkę zastawioną na psy i koty natknął się jeden z mieszkańców Dłużca. Mężczyzna stanął na naszpikowanym szkłem i metalem mięsie. Jeden z odłamków przebił but pana Dariusza. Mężczyzna o sprawie powiadomił policję w Wolbromiu. Ta wszczęła już postępowanie.

Na razie prowadzone jest ono pod kątem zaśmiecania miejsca publicznego. Osobie, która wyrzuciła naszpikowane ostrymi kawałkami mięso w lesie grozi nagana i do 500 złotych grzywny. Jeżeli na zostawioną w lesie pułapkę złapałby się kot lub pies, kwalifikacja może zostać zmieniona. Wtedy osobie, która zostawiła w lesie mięso ze szkłem, groziłaby już kara więzienia.(Marek Mędela/ko)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię