Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Wygrała Norwegia przed Austrią. Polacy wystąpili na Wielkiej Krokwi w składzie Andrzej Stękała, Maciej Kot, Stefan Hula i Kamil Stoch.

W polskiej ekipie najlepiej skakał Kamil Stoch. W pierwszej serii miał 134,5 m, a w drugiej 132 m. Dwukrotny złoty medalista olimpijski w nieoficjalnej klasyfikacji indywidualnej uplasował się na 5. pozycji. Najlepiej skakał Norweg Kenneth Gangnes, który jednak - gdyby to był konkurs indywidualny - wyprzedziłby Austriaków Michaela Hayboecka i Stefana Krafta zaledwie o 0,2 punktu. Na czwartej pozycji znalazł się lider klasyfikacji pucharowej Słoweniec Peter Prevc.

W ekipie biało-czerwonych dobrze także wypadł Maciej Kot, który skoczył 130,5 i 131 m. Andrzej Stękała uzyskał 127 i 120 metrów, a Stefan Hula 126 i 122,5 metra.

Konkurs indywidualny na Wielkiej Krokwi w Zakopanem w niedzielę o 16.00.