Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Odwołane wydarzenia kulturalne

We wtorek 10 marca rząd odwołał wszystkie imprezy masowe, które odbywają się w Polsce. Z powodu koronawirusa nie odbędą się m.in. koncerty i festiwale.

Michał Zalewski - rzecznik prasowy Krakowskiego Biura Festiwalowego

Jak należy rozumieć termin "impreza masowa" i jakie wydarzenia organizowane bądź współorganizowane przez Krakowskie Biur Festiwalowe się nie odbędą, o tym w programie Katarzyny Fortuny mówi Michał Zalewski - rzecznik prasowy Krakowskiego Biura Festiwalowego.

 

Oliwia Fryc z dział literackiego KBF opowiada o spacerach literackich.

 

Kraków Miasto Literatury UNESCO przygotowało aż 17 tras, w tym kilka zupełnie nowych wędrówek. Uwzględniono również oczekiwania obcojęzycznych mieszkańców miasta i turystów - odbędą się dwa oprowadzania w języku angielskim (szlakiem Czesława Miłosza i Josepha Conrada) i jedno w języku ukraińskim (Literacki Kraków).

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

1952898

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię