|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Posłuchajcie planety! Konkurs dla dzieci

Czy ziemia nas słyszy? Co chciałaby nam powiedzieć, a o co poprosić? Radio Kraków i Festiwal Literatury dla Dzieci ogłaszają konkurs na wiadomość głosową od Ziemi do nas, ludzi, jej mieszkańców.

"Halo, tu Ziemia" to hasło przewodnie tegorocznego Festiwalu. W programie zaplanowano rozmowy o różnorodności, naturze, bogactwie kultur, faunie, florze i ekologii – wszystkim tym, co ważne dla nas jako mieszkańców naszej planety! Będziemy też zastanawiać się, co ziemia chciałaby przekazać nam, swoim mieszkańcom. Dlatego właśnie zachęcamy dzieci do nagrania (z pomocą opiekunów – na przykład telefonem) krótkiej wiadomości głosowej. Wczujcie się w rolę planety – jak sądzicie, co chciałaby nam przekazać? Jesteśmy bardzo ciekawi, jakim głosem do nas przemówi! Czy będzie to śpiewny szept, jak szum wiatru, czy głośny huk, podobny do wybuchu wulkanu? A może głos dziecka? Przekonajmy się razem!


Podczas Festiwalu po raz kolejny wspólnie udowodnimy, że literatura, także dla dzieci, opisuje świat w całej jego wielowymiarowej złożoności. Jest kanałem, dzięki któremu możemy dotrzeć do najodleglejszych zakątków świata i który pozwala wzajemnie się zrozumieć nam, wszystkim jego mieszkańcom!


Oczekujemy na Wasze wiadomości – wyślijcie plik dźwiękowy (nie dłuższy niż 1 minuta) na adres: promocja.fldd@gmail.com


Spośród nadesłanych wiadomości wybierzemy dziesięć najciekawszych, z których stworzymy film “Posłuchajcie planety! Wielogłos”, Będzie można zobaczyć go na stronie internetowej Festiwalu (www.fldd.pl) oraz na jego profilu na Facebooku, a także posłuchać na antenie Radia Kraków podczas trwania Festiwalu Literatury dla Dzieci w Krakowie (10-14 listopada).


Na zgłoszenia czekamy do 31 października.


Na autorów wyróżnionych wiadomości czekają nagrody!

Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ

 

100%
0%