Radio Kraków

Reklama

KONTAKT

Pion Marketingu i Impresariatu Artystycznego
Sekcja Sprzedaży, +48 (12) 630 62 06
[email protected]
 

PTMYI-8SY7SF

Dlaczego Radio Kraków?

- jesteśmy otwarci na potrzeby Słuchaczy i Klientów,
- wieloletnią tradycję łączymy z „byciem na bieżąco”,
- nasz program to rzetelne dziennikarstwo podparte silną bazą warsztatową,
- wykorzystujemy nowoczesną technikę w zakresie zarówno tworzenia programu jak i jego jakości emisyjnej,
- mamy 90 lat doświadczenia i ugruntowaną od lat pozycję radia publicznego.

Radio Kraków to godny zaufania partner dla Twojej kampanii reklamowej.

Radio Kraków cenią sobie nie tylko słuchacze, ale również reklamodawcy. Pomimo trudnej sytuacji na rynku, w ostatnich latach udaje nam się utrzymywać wysoki poziom przychodów reklamowych. Co więcej -  od 2012 roku odnotowaliśmy zdecydowany wzrost przychodów w stosunku do lat wcześniejszych. Dzięki interesującej i równocześnie ambitnej ofercie programowej docieramy do grupy odbiorców bardzo atrakcyjnej dla reklamodawców a dzięki szerokiej i elastycznej ofercie możemy zaproponować rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb Klientów czy założeń danej kampanii. W ofercie mamy m.in. emisję i produkcję spotów reklamowych oraz sponsoring. Współpracują z nami duże firmy i instytucje, ale też mniejsi przedsiębiorcy, którzy doceniają przede wszystkim efektywność kampanii i umiejętność jej dostosowania kampanii do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb Klientów i założeń danej kampanii. W ofercie mamy emisję i produkcję spotów reklamowych oraz sponsoring . Współpracują z nami duże firmy i instytucje, ale też mniejsi przedsiębiorcy, którzy doceniają przede wszystkim umiejętność dostosowania kampanii do indywidualnych potrzeb i jej efektywność.
 

Zaufali nam m.in.:

Orlen Oil Sp z o.o., Mota-Engil Europe S.A., Elektrociepłownia "Kraków" S.A., Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o. o.,  Tauron Polska Energia S.A.,  Galeria Krakowska, Galeria Kraków Plaza,  Inter Car Nowak, Viamot S.A., Antoniak Auto Sp. z o.o., Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Dealer BMW  Dobrzański Kraków,, Lexus - Kraków, Firma Roleski Spółka Jawna, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II, Kopalnia Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna, Totalizator Sportowy Sp. z o.o. O/Kraków, Poczta Polska, TAJMAX, Roleski Spółka Jawna, Comarch, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego, Merkury Market,  Handlowa Spółdzielnia  JUBILAT,  Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o.

OFERTA REKLAMOWA - ANTENA


Oferta Radia Kraków to:

1. Kampanie sportowe:

To główny produkt reklamowy w ofercie Radia Kraków. Kampanie reklamowe oparte o emisję spotu w bloku reklamowym na antenie radiowej. Długość spotu dostosowana jest indywidualnie do potrzeb danej kampanii i stawianych celów do realizacji.

2. Pakiety reklamowe

 Pakiety branżowe dla branż budowlanej, motoryzacyjnej, turystycznej oraz dla placówek edukacyjnych.
Zalety sprzedaży pakietowej:-
korzystne ceny,
- łatwiejsze budżetowanie kampanii, nagranie reklamy wliczone w cenę pakietu (1 lektor, realizacja według przedstawionego scenariusza, licencyjny podkład muzyczny), gwarantowane 70% emisji w czasie najwyższej słuchalności.

3. Sponsoring:

Sponsoring radiowy to coraz częściej wykorzystywane narzędzie marketingowe. Pozwala na budowanie i podtrzymywanie związku firmy - sponsora z konkretnym programem radiowym, przez co stwarza możliwość budowania prestiżu i emocjonalnych więzi ze słuchaczami. Sponsoring umożliwia przy tym precyzyjne dotarcie do grupy docelowej. Warunki współpracy ze sponsorami ustalane są indywidualnie.

4.  Konkursy

prowadzone na antenie przez prowadzącego program. Pytania w konkursie antenowym są niezwiązane z produktem klienta. Nagrodą na ogół jest reklamowany produkt. Konkursy są doskonałym uzupełnieniem konkretnej audycji – pytanie konkursowe dotyczy wówczas treści audycji.

5. Kreacja i produkcja:

Najlepsi copywriterzy, znane głosy lektorskie (współpracujemy głównie z zawodowymi aktorami teatralnymi), profesjonalne studio nagrań i realizatorzy z wszechstronnym doświadczeniem w realizacji dźwiękowej. Naszym Klientom proponujemy pełną obsługę reklamową - kreację i produkcję spotów reklamowych, komunikatów, jingli.

Korzystamy z największej w Polsce licencjonowanej bazy muzycznej, posiadamy bogate archiwum efektów dźwiękowych, każdą kreację i produkcję dostosowujemy do oczekiwań klienta, zakładanego odbiorcy i celów kampanii.

OFERTA REKLAMOWA - ANTENA

OFERTA REKLAMOWA - ANTENA

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię