Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Groźny wypadek w Gierałtowicach. Sześć osób rannych, w tym dziecko

Odblokowana jest już droga wojewódzka nr 781 w Gierałtowicach, w powiecie wadowickim. Doszło tam do groźnego wypadku, w którym rannych zostało 6 osób. Na trasie z okolic Chrzanowa w stronę powiatu żywieckiego mogą być jednak jeszcze utrudnienia.

Tragiczny wypadek w Węgrzcach Wielkich

Przywrócono już ruch na autostradzie A4 w Węgrzcach Wielkich po tragicznym wypadku, do którego doszło na pasach w stronę Rzeszowa. W zderzeniu dostawczego busa z ciężarówką zginęła jedna osoba.

Autostrada A4 w kierunku Krakowa już przejezdna

Udrożniona została jezdnia autostrady A4 w kierunku Krakowa na wysokości węzła Tarnów Centrum, po tym, jak samochód przerwał bariery rozdzielające jezdnie autostrady i zatrzymał się na przeciwległej. W kolizji nikt nie ucierpiał.

Uwaga kierowcy! Rusza kolejna fala wakacyjnych remontów i prac drogowych

Od poniedziałku nowych utrudnień należy spodziewać się w 3 miejscach: na ulicy Norymberskiej, przy alei 29 Listopada oraz na ulicy Tomickiego w Nowej Hucie.

Niespokojna sobota na małopolskich drogach

Do kolejnego groźnego wypadku w regionie doszło w Krakowie - na skrzyżowaniu ulic Wielickiej i Facimiech, w rejonie marketu Obi. Zderzyły się tam 4 samochody. Rannych zostało 5 osób, w tym dziecko. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, ale ranni zostali zabrani karetkami.

Autostrada A4 odblokowana po wypadku

W miejscowości Rudka - pomiędzy węzłami Tarnów Centrum i Tarnów Mościce samochód osobowy zderzył się z busem. 6 osób jest rannych, w tym jedno dziecko. Ruch na pasach w kierunku Krakowa jest zablokowany. Utrudnienia na tym odcinku autostrady mogą potrwać aż do południa.

GDDKiA podpisała umowę na budowę ronda turbinowego na dk 44 w Skawinie

GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą rozbudowy drogi krajowej nr 44 na granicy Skawiny i Krakowa, która polega na zastąpieniu skrzyżowania rondem turbinowym. Wybrano najtańszą ofertę opiewającą na ponad 9,4 mln zł. Inwestycja powinna być gotowa w przyszłym roku.

III etap zmiany organizacji ruchu na A4, w Węgrzcach Wielkich

W związku z remontem dwóch wiaduktów, w ciągu dwóch jezdni A4, nad drogą gminną w miejscowości Węgrzce Wielkie (km 433+438, w pobliżu MOP Zakrzów i MOP Podłęże), 2 lipca 2021 r. od godz. 10.00 zaplanowane jest wprowadzenie III etapu tymczasowej organizacji ruchu na autostradzie.

Wypadek na drodze wojewódzkiej 977 koło Gorlic. Jedna osoba ranna

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej 977 koło Gorlic. Na granicy miejscowości Łużna oraz Moszczenica samochód ciężarowy zderzył się z dostawczym. Jedna osoba ze złamaną ręką trafiła do gorlickiego szpitala. Wyznaczono objazdy.

Uwaga: wypadki i kolizje na małopolskich drogach

Zablokowana jest trasa 79 między Krzeszowicami a Krakowem. W miejscowości Młynka Zderzyły się aż 4 samochody osobowe. Policja wyznaczyła objazdy przez Rudawę i Pisary.

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię